Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[International] Arena2.net - Deathmatch of the Kingdoms


BattleHero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Website: https://arena2.net/

Discord Server: https://discord.gg/EbH66jY
Facebook: https://www.facebook.com/Arena2-Deathmatch-of-the-Kingdoms-398279704316104/

IeAq4yD.png
VzgPgNY.png
XN1N7Tm.png
tPRNEaC.png

fWajWha.png

 

Arena2 is an international pvp farm server with a maximum level of 105, the latest evolutions being beta.
The server has 2 kingdoms (red and yellow), it is available in 6 languages (English, Romanian, Polish, Turkish, Portuguese, Czech)
and has many systems and events that will guarantee longevity.
The opening will take place on Saturday (02 February) at:

18:00 Poland

19:00 Romania

20:00 Turkey

We want to announce a competition at server opening:
The top 3 players who will reach 10,000 minutes played will receive:
1st place: Costume + Hairstyle personalized.
Second place: DR worth 30 euro.
3rd place: DR worth 15 euro.

We are constantly looking for Youtubers with at least 1000 subscribers, waiting for your messages on Discord.

 

Opublikowano
16 godzin temu, toxic0.0 napisał:

after all it's all the same as at Sena2 which started a few days ago, all the same here is 105lvl and there is 150 lvl

 

it's nothing like Sena2, this is pvp server.

Opublikowano

Obecne prezentacje wchodzą na nowy poziom lekceważenia i zlewki :D

 

 

 

 

JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ, TO PRZYCHODZI WTEDY KTOŚ, KTO O TYM NIE WIE I TO ROBI.

 

 

 

 

  • Aive zmienił(a) tytuł na [International] Arena2.net - Deathmatch of the Kingdoms / 02.02.2019
  • Aive zmienił(a) tytuł na [International] Arena2.net - Deathmatch of the Kingdoms
Opublikowano

Tak szczerze mowiac, to bardzo skromna ta prezentacja... Nie ma za duzo informacji, co do serwera wiec moim zdaniem do poprawy, a co do opinii to fajny pomysl na serwer International, byc moze wbije zobaczyc.

 

To be honest, this is a very modest presentation ... There is not much information about the server, so in my opinion, to improve, and as to the opinion is a cool idea for the International server, maybe i'll come and see how this server works..

Opublikowano
Dnia 6.02.2019 o 13:15, JuicyPussy napisał:

Raptem 200 graczy to nie zbyt zacheca do grania :D 

Juicy wariacie  ty sobie nie zaprzątaj głowy tym serwerem, ty wiesz i ja wiem gdzie gramy :D

Opublikowano
Dnia 2/7/2019 o 3:50 PM, toxic0.0 napisał:

Juicy madmen, do not you bother with this server, you know and I know where we play: D

 

If you have questions in English i can gladly answer.

The psd presentation will be changed soon.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 5.02.2019 o 11:45, KozakCryy napisał:

W Is nasrane tyle że głowa aż boli od liczenia tych bonów z tego nie zagram nie polecam ;p typowa maszynka do $

 

Jaka maszynka do hajsu.... Wszystko można zdobyć w grze. A na eventach typu turnieje pvp zakazane są przedmioty z IS

 

Polecam serwer super się gra wczoraj 2 miejsce w turnieju pvp 

 

Very good server, hope that auto attack Will be disabled or even removed on pvp tournaments

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...