Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem gry

Polecane posty

Witam. Po ostatniej aktualizacji mam problem z odpaleniem gry. Otóż gdy włączam grę wszystko normalnie się ładuje jednak gdy ładowanie ekranu się skończy gra nagle przestaje odpowiadać i nic dalej się nie dzieje. Daje sc dla ułatwienia. Nic dalej nie da się zrobić czekałem z myślą, że po jakimś czasie jednak się włączy. Dodam że tuż przed aktualizacją wszystko było w porządku 

Bez tytułu.png

Pani Kasia

Pani Kasia

mordo powiem ci że rozmawiałem z epic games a oni mówią do mnie takie coś  nie wiemy jak rozwiązac pański problem i powiedzieli ze mam słaby komputer 

a nie mam 

No u mnie by się sprawdziło że słaby xd 

No ale do tej pory śmigało wszystko dobrze nie miałem nigdy żadnego crasha lub coś w tym stylu.

Pani Kasia

wiem ja tez ale piwsze do mnie bot ze dostaja wiecej takich zgloszen i nie wiedza co zrobili zle ja sadze ze jak usuwali pompe heavy i snajpe to cos usuneli jeszcze i moia ze ten problem powinien sie naprawic po nastepny update ale nastepny to koniec sezonu wiec zmarnowane siano 

Gdyby tak było to praktycznie każdy by nie mógł odpalić gierki a większość ludzi gra na luziku .

No ale jeśli masz racje to trochę słabo z ich strony że update dopiero na nowy sezon.

Nic nie zrobisz na necie nie ma rozwiązania wszystko próbowałem spędziłem ponad 5 godzin nad tym i nic przykro mi może jutro jak dadzą następny tydzień to coś naprawia bo zjebali coś jak usuwali te bronie 

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...