Witam , mam do was pytanie , czy uszkodzony zasilacz moze byc przyczyną tego ze na monitorze podczas rozgrywki skaczą mi przeźroczyste paski i czy moze on byc przyczyną tez osłabienia wydajności sprzętu , w grach które powinny chodzić na ustawieniach wysokich np Ring of Elisium, Moj sprzęt to
Intel Core i5 6500
Gtx 1050 Ti
8gb ram
Zasilacz to jakiś 6 letni Noname a reszta podzespołów jest nowa , jesli to nie wina zasilacza czy możecie mi pomóc rozwiązać problem ?