Skocz do zawartości

Prawo jazdy

Polecane posty

Witam.

Pytanie do osób z śląska, znacie jakąś dobrą i niedrogą szkołę OSK?
Najlepiej pasowałoby mi

Bytom, Chorzów, Katowice, Swiętochłowice

i tego typu okolice, przylegające do Katowic.

Nie chcę wybrać jakiegoś patologicznego ośrodka, nie jeździłem autem nigdy i potrzebuję

instruktora, który ma trochę cierpliwości i potrafi przekazać podstawy prowadzenia samochodu.

Bo w tych sprawach jestem totalnym cepem, nie potrafię nic.

Cena najlepiej jakby była do 1500zł
Bo widziałem w okolicy OSK za 2000zł za podstawowy kurs a nie express

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

Pani Kasia

Przed chwilą, Thunder napisał:

Lepiej zadać to pytanie na spotted, będzie o wiele większy odzew niż tutaj.

Tutaj też widuję sporą ilość ludzi z Katowic czy Chorzowa.

Ale dzięki za pomysł, zapomniałem o tych spotted

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...