Skocz do zawartości

Poszukuję kilku pluginów na serwer SkyBlock 1.13

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam, planuję zrobić  serwer  SkyBlock 1.13.2 i poszukuję następujących pluginów

c) Plugin na licytacje
f) Plugin na zmianę spawnerów itd.
k) Plugin na otwieranie skrzynek na spawnie (mamy klucz i chcemy otworzyć skrzynkę)

Jeszcze jedno pytanie, gdzie najlepiej postawić maszynę VPS i jaką wybrać (serwer ok. 60 slotów) i gdzie nie wywali serwera po jakimś ddosie i jakieś zabezpieczenia gdzie mozna kupic/zrobic/dostac?  Z góry dzięki za pomoc

#edit oznakowanie pluginow ktorych mam, dodanie i)
#edit2 edycja k) i zmiana listy wizualnie

Edytowano przez Shai332
edycja k) i zmiana listy wizualnie

Pokémon Polish Community

Pokémonowy serwer Discord!

Pani Kasia

A. aSkyBlock

B. NPC i Quests

F. Essenrials

G. Permissionsex

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

3 godziny temu, dawidex335 napisał:

A. aSkyBlock

B. NPC i Quests

F. Essenrials

G. Permissionsex

"ASkyBlock will not be updated to Spigot 1.13.x." Na stronie pluginu jest napisane, jakieś inne propozycje. Co do F chodziło mi o to aby gracz mógł sobie zmienić spawner za jakąś kwotę np 1000$ na Iron golema

Pokémon Polish Community

Pani Kasia

To w takim razie uSkyblock, a w essentials z tego co pamiętam, była możliwość używania komend za opłata :)

Generalnie dużo tych pluginów popularnych nie zaktualizowano z tego co wiem, ale znalazłem coś takiego.

A) https://www.spigotmc.org/resources/askyblock.1220/

B)https://www.spigotmc.org/resources/proquests-1-7-1-13-2-give-players-objectives.18249/ <---- tutaj akurat npc nie ma, plugin quester nie posiada jeszcze aktualizacji, dlatego nie mam pewności czy zadziała dobrze na 1.13, więc podaje taki

D)https://www.spigotmc.org/resources/fairtrade-1-13-1.59702/

G)https://www.spigotmc.org/resources/luckperms-an-advanced-permissions-plugin.28140/

H)https://www.spigotmc.org/resources/gchestshop-chest-admin-shop-plugin-1-13-x.59710/

a) Plugin do tworzenia wysp itd. - ASkyblock lub USkyblock mozesz mi podac ts discorda a pomoge w spolszczaniu 

b) Plugin na questy (najlepiej jak na spawnie podchodzimy do npc i tam coś klikamy) - Citizens 

c) Plugin na licytacje - Możesz napisać skrypt

d) Plugin na handel z graczami (np. /handel nick) - Możesz napisać skrypt

e) Plugin na "wejściówki do netheru/endu" np. craftujemy takie coś i po użyciu gracz może być godzinę w netherze - To samo Możesz napisać skrypt
f) Plugin na zmianę spawnerów itd. - MyOtherWorldSpawner
g) Rangi/Permisje - PermisionsEX

h) Plugin na sklepowy spawn - To już nwm

Jeszcze jedno pytanie, gdzie najlepiej postawić maszynę VPS i jaką wybrać (serwer ok. 60 slotów) i gdzie nie wywali serwera po jakimś ddosie i jakieś zabezpieczenia gdzie mozna kupic/zrobic/dostac?  Z góry dzięki za pomoc

Osobiście mam 2 ulubione maszyny: OVH - AntiDDos i wytrzymała niskie ceny 2. LvLUp

Pozdrawiam

Pani Kasia

23 godziny temu, dejziowski ;v napisał:

a) Plugin do tworzenia wysp itd. - ASkyblock lub USkyblock mozesz mi podac ts discorda a pomoge w spolszczaniu 

b) Plugin na questy (najlepiej jak na spawnie podchodzimy do npc i tam coś klikamy) - Citizens 

c) Plugin na licytacje - Możesz napisać skrypt

d) Plugin na handel z graczami (np. /handel nick) - Możesz napisać skrypt

e) Plugin na "wejściówki do netheru/endu" np. craftujemy takie coś i po użyciu gracz może być godzinę w netherze - To samo Możesz napisać skrypt
f) Plugin na zmianę spawnerów itd. - MyOtherWorldSpawner
g) Rangi/Permisje - PermisionsEX

h) Plugin na sklepowy spawn - To już nwm

Osobiście mam 2 ulubione maszyny: OVH - AntiDDos i wytrzymała niskie ceny 2. LvLUp

Pozdrawiam

Umiałbyś napisać takie skrypty? Np. na te przepustki 

Pokémon Polish Community

Pytanie dot. uSkyBlock, tworzy mi się domyślny spawn pluginowy. Jak zmienić świat na którym tworzą się wyspy? I czy po tej zmianie zrobi się ten spawn pluginowy, nie chce zeby spawn i wyspy byly w jednym swiecie

Pokémon Polish Community

Dnia 30.01.2019 o 15:46, Shai332 napisał:

Pytanie dot. uSkyBlock, tworzy mi się domyślny spawn pluginowy. Jak zmienić świat na którym tworzą się wyspy? I czy po tej zmianie zrobi się ten spawn pluginowy, nie chce zeby spawn i wyspy byly w jednym swiecie

c) Plugin na licytacje
f) Plugin na zmianę spawnerów itd.
k) Plugin na otwieranie skrzynek na spawnie (mamy klucz i chcemy otworzyć skrzynkę)

nadal szukam!!! (wynagradzam +)

Pokémon Polish Community

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...