Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 171 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam podrzuci ktoś najlepszą stronke ze skryptami na ten moment ?

Najlepiej płatne, lub prywatne jakieś zaproszenie coś...

Żeby działało jak stary L# lub lepiej

Pani Kasia

Aktualnie nie ma nic co działa jak L# bo wszystko pada jak mucha. Chyba jeszcze działa GOS EXTERNAL, ale pewnie bannable już jest.

@edit

Cytat

Tak mówię o AimTec, otóż jest to scam :)

rAJOAHT.png

Pani Kasia

Nie no... patrzę na te wasze wypowiedzi(większość tematów) i dostaje raka. Specjalnie dla was wróciłem.

Więc  tak.

Wczoraj była duża fala banów, a co do niewykrywalności. Rift.lol(6 miesięcy), Illusive(wczoraj parę osób dostało bana, jak i na rift.lol).

///Edit

Dnia 27.01.2019 o 08:00, xOstateczny napisał:

Aktualnie nie ma nic co działa jak L# bo wszystko pada jak mucha. Chyba jeszcze działa GOS EXTERNAL, ale pewnie bannable już jest.

@edit

Zapomniałem kompletnie o Aimtec. Nie wiem jak to działa, ale jest paid + private

www.aimtec.io

Ah zapomniałem!

Nie wiem jak można być modem i tak jak wspomniałeś polecać coś o czym sam nie wiesz :D. Tak mówię o AimTec, otóż jest to scam :). Polecam się doinformować zanim cokolwiek się napisze.

Edytowano przez szymonekeqq123
Dopowiedź

otaku_for_life___wallpaper_by_lordsarito-d4x5zaw.png?w=350&h=200&crop=1

20 godzin temu, szymonekeqq123 napisał:

Nie wiem jak można być modem i tak jak wspomniałeś polecać coś o czym sam nie wiesz :D. Tak mówię o AimTec, otóż jest to scam :). Polecam się doinformować zanim cokolwiek się napisze.

Nigdzie nikomu nic nie polecam. Ba, nawet zniechęcam do skryptowania. Całej sceny cheaterskiej nie znam, aczkolwiek wcześniej słyszałem coś o AimTecu.

Napisałem, że nie wiem jak to działa, ale jest paid + private, bo jest. Natomiast jeśli jest to scam, to cieszę się że poinformowałeś użytkowników o tym ;)

rAJOAHT.png

3 godziny temu, xOstateczny napisał:

Nigdzie nikomu nic nie polecam. Ba, nawet zniechęcam do skryptowania. Całej sceny cheaterskiej nie znam, aczkolwiek wcześniej słyszałem coś o AimTecu.

Napisałem, że nie wiem jak to działa, ale jest paid + private, bo jest. Natomiast jeśli jest to scam, to cieszę się że poinformowałeś użytkowników o tym ;)

Wcześniejszy aimtec owszem był legit, ale go zamknęli. Stronę ktoś odkupił i tak o to jest to.

otaku_for_life___wallpaper_by_lordsarito-d4x5zaw.png?w=350&h=200&crop=1

Pani Kasia

Zobacz na gamingonsteroids

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Tak patrze to ich niezle popierdolilo z cenami, 250 zeta za miesiac uzytkowania? xD Nie wiem kto to kupuje.

1 godzinę temu, Bydlaczkov napisał:

Tak patrze to ich niezle popierdolilo z cenami, 250 zeta za miesiac uzytkowania? xD Nie wiem kto to kupuje.

Dużo osób które chcą poczitować. Niestety, ale to prawda. Do póki jest popyt rośnie i podaż.

Poza tym 250 to chyba taka średniawa cena za produkt, są wyższe.

rAJOAHT.png

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 171 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...