Skocz do zawartości

[Fivem][RP] REALSANTOS


nie_ogarniam

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy gracze, chciałbym zaprosić was na discorda wyspy REALSANTOS ! Planowany start Beta wyspy w ten piątek o godzinie 20 ! Ta wyspa wprowadzi was w nowy wymiar RP, a administracja pomoże wam w każdym najmniejszym problemie ?. Server jest postawiony na platformie Fivem, ma on skrypty pisane od podstaw edytowane częściowo. Są one sprawne w 100%. Każdy samochód na wyspie jest dostosowany pod rozrywkę nie ma czegoś takiego jak „policja must win”. Server jest ciagle rozwijany oraz modyfikowany. To co będzie znajdowało się na serwerze zależy tylko i wyłącznie od was, graczy ! Serdecznie zapraszamy każdego miłośnika dobrego RP. Aktualnie server bez WL

https://discord.gg/F7TSZKk

Edytowane przez nie_ogarniam
Odnośnik do komentarza

Cześć. W dziale publikujemy prezentacje serwerów GTA, nie samego Discorda. 

 

Uzupełnij proszę prezentację o większą dawkę informacji na temat serwera, obecna forma nie spełnia wymagań regulaminu, a tym bardziej nie zachęca do gry. Oprócz braku sensownej treści, w nazwie tematu brakuje także przedrostka informującego o gatunku serwera. Uzupełnij braki, a prezentacja wyglądać będzie znacznie lepiej. Masz na to 24h.

 

Cytat

 

2. W dziale obowiązują przedrostki, które opisują serwer, np. [RPG][RP][FUN][DayZ] itp. Jeśli temat dotyczy zapowiedzi serwera, to w nazwie tematu powinna znaleźć się o tym informacja. Jeśli prezentacja nie posiada takowego, należy się zgłosić do moderatora działu. W innym przypadku prezentacja trafia do kosza. Przykładowe nazwy serwerów:

 

  • [RPG] MPCForum - MultiPlayer Community 
  • [ZAPOWIEDŹ][RPG] MPCForum - MultiPlayer Community
Cytat

 

8. Prezentacja powinna dokładnie opisywać serwer i to co na nim się znajduje.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Rayzer. zmienił(a) tytuł na [Fivem][RP] REALSANTOS
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Fivem][RP] REALSANTOS   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...