Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie scrolla

Toaswetjigewsot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem dotyczący scrolla w myszce A4 Tech Bloody V8. Gdy użyję scrolla w górę, wszystko jest w porządku, lecz gdy przewinę w dół i po tym jak przestane, zaczyna mi wtedy zaznaczać (np. pliki na pulpicie)... W grach dzieje się tak jakbym ciągle trzymał LPM, dopiero gdy odkliknę LPM to wszystko działa normalnie... i tak w kółko. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale ostatnio aktualizowałem wtyczkę Adobe Flash Player do najnowszej. Proszę o szybką odpowiedź.

Odinstaluj oprogramowanie myszki i dopiero sprawdzaj działanie albo sprawdź na innym sprzęcie gdzie nie ma oprogramowania. 

Co ciekawe czasami wystarczy wypiąć myszkę z USB albo podpiąć do innego kompa na chwilę by po ponownym podłączeniu myszka działała normalnie, sprawdź ta opcję.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Dnia 14.01.2019 o 20:51, Ktosiu napisał:

Odinstaluj oprogramowanie myszki i dopiero sprawdzaj działanie albo sprawdź na innym sprzęcie gdzie nie ma oprogramowania. 

Co ciekawe czasami wystarczy wypiąć myszkę z USB albo podpiąć do innego kompa na chwilę by po ponownym podłączeniu myszka działała normalnie, sprawdź ta opcję.

Już wszystko okej... Naprawiłem uderzając w nią xDDD.