Skocz do zawartości

LOLSKIN - Program do skinów za darmo

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 145 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam.

Chciałbym wam zaprezentować program, który umożliwi "posiadania" wszystkich skinów do lola. Jest to program który zmienia skórkę do danej postaci, ramkę sezonu.

Program wizualnie wygląda tak:1.png

A tak wygląda program kiedy chcemy wybrać skórkę. 

2.png

Program jest w 100% bezpieczny, nie posiada żadnych wirusów. Trzeba uruchomić poprzez administratora.

http://leagueskin.net/p/download-mod-skin-lol-pro-2016-chn

Pani Kasia

Jak to wygląda z banowaniem? Pamiętam inny program, który był masowo banowany przez Riot Games. Jak to wygląda z tym programem? ;)

> > > Jeżeli Ci pomogłem, daj lubię to! < < <

MPC FORUM Member - 10.12.2016

Znalezione obrazy dla zapytania conor mcgregor danse gif

1 godzinę temu, Maksasioros napisał:

Jak to wygląda z banowaniem? Pamiętam inny program, który był masowo banowany przez Riot Games. Jak to wygląda z tym programem? ;)

Używam go od 4 miesięcy i nic. Poza tym riot już nie banuje za takie programy. 

Pani Kasia

1 godzinę temu, Maksasioros napisał:

MKLOL był banowany za to, że posiadał wtedy timery na buffy, a to wtedy było uproszczeniem dla graczy.

Odnośnie LOLSKINA, korzystam z niego okolo roku i nie ma bana

rAJOAHT.png

a jak użyć custom skina? jak wybieram custom skina to w grze ładuję i tak default. Normalne skiny typu shockwave zed, odyssei kayn, etc. ładuje normalnie.

4 godziny temu, Ridmo napisał:

a jak użyć custom skina? jak wybieram custom skina to w grze ładuję i tak default. Normalne skiny typu shockwave zed, odyssei kayn, etc. ładuje normalnie.

Polecam custom skiny testować na botach lub sandboxie bo czasami powodują bugsplaty i inne dziwne crashe. Kiedyś to działało, nie wiem jak teraz, możliwe że customy nie będą już działać 

rAJOAHT.png

Pani Kasia

To dziwne, że odkąd wyłączyli timery na junglę w MKJogo i zostały tylko same skiny, permy i tak się sypały więc ... Radzę się doinformować, panie Moderatorze. Każdy program zostanie prędzej czy później zbanowany jeśli wyląduje na forum.

76561198169311417.png

1 godzinę temu, Creative napisał:

To dziwne, że odkąd wyłączyli timery na junglę w MKJogo i zostały tylko same skiny, permy i tak się sypały więc ... Radzę się doinformować, panie Moderatorze. Każdy program zostanie prędzej czy później zbanowany jeśli wyląduje na forum.

Nie, do póki program nie powoduje żadnych funkcji które nie wpływają na grę w stopniu takim, że masz przewagę, to nie dostaniesz perma. 

Od momentu kiedy zaczęły latać permy od MKJogo, program został wycofany, a po jakimś czasie od wprowadzenia timerów do gry przez Riot, osoby które zgłosiły się z tym problemem otrzymały UB.

MODSKINPRO jedyne co zmienia to nakłada skiny, które tylko ty widzisz oraz ramkę, a to nie wpływa na twoją rozgrywkę.

Dodatkowo nie wiem gdzieś wyczytał, że później i tak się permy sypały, bo ludzie zaczęli brać to jako wymówkę, że oni przecież nie skryptują albo nie są toksyczni.

Jeśli już tak cie gorączkuje, że "o ile wyląduje na forum", to odsyłam do NA.LOL dwa lata wstecz:

https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/help-support/NhsRuseQ-can-you-get-banned-for-mod-skin-lol

rAJOAHT.png

44 minuty temu, xOstateczny napisał:

Nie, do póki program nie powoduje żadnych funkcji które nie wpływają na grę w stopniu takim, że masz przewagę, to nie dostaniesz perma. 

Od momentu kiedy zaczęły latać permy od MKJogo, program został wycofany, a po jakimś czasie od wprowadzenia timerów do gry przez Riot, osoby które zgłosiły się z tym problemem otrzymały UB.

MODSKINPRO jedyne co zmienia to nakłada skiny, które tylko ty widzisz oraz ramkę, a to nie wpływa na twoją rozgrywkę.

Dodatkowo nie wiem gdzieś wyczytał, że później i tak się permy sypały, bo ludzie zaczęli brać to jako wymówkę, że oni przecież nie skryptują albo nie są toksyczni.

Jeśli już tak cie gorączkuje, że "o ile wyląduje na forum", to odsyłam do NA.LOL dwa lata wstecz:

https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/help-support/NhsRuseQ-can-you-get-banned-for-mod-skin-lol

Albo ja się mylę albo coś tu jest nie tak. MKJogo robił dokładnie to samo, po wycofaniu timerów program był przez jakiś czas wspierany pod kątem właśnie wizualnych zmian na postaci, które również nie wpływały na rozgrywkę bo nikt inny tego nie widział, a bany nadal były - używałem tego programu jedynie co zmiany wizualnej postaci już po zablokowaniu timerów i tak, perma dostałem za niedozwolone programy trzecie. 

76561198169311417.png

9 minut temu, Creative napisał:

Albo ja się mylę albo coś tu jest nie tak. MKJogo robił dokładnie to samo, po wycofaniu timerów program był przez jakiś czas wspierany pod kątem właśnie wizualnych zmian na postaci, które również nie wpływały na rozgrywkę bo nikt inny tego nie widział, a bany nadal były - używałem tego programu jedynie co zmiany wizualnej postaci już po zablokowaniu timerów i tak, perma dostałem za niedozwolone programy trzecie. 

MKLOL nigdy nie wycofał timerów, cały czas były one w programie natomiast nawet gracze którzy z tego nie korzystali mogli otrzymać permbana, bo po prostu ten program miał to wbudowane. To tak jakbyś ściągnął BoLa, miał włączonego, ale nie miał żadnych zainicjowanych skryptów. Program to program, a samo korzystanie z niego (tutaj też wystarczy że masz go na pulpicie lub w procesach) jest uznawane jako program trzeci, który wspomaga twoją grę (mowa tylko o MKJ).

Cytując sprzed 3 lat Riotera, który poruszył temat MKJogo:

You're correct: you have stopped using mkjogo. Our last scripting banwave inappropriately targeted some skinhacking abuse (you included), though we never intended to permanently suspend for that behavior exclusively. All those affected should now be unbanned.

Thanks for the honesty, and as always, practice caution in choosing to use client modifications. While we're not permanently suspending for mkjogo today, we're obviously not ever going to condone any "skinhacking" service.

Jest tutaj mowa, że gracz który założył temat powinien przestać korzystać z MKJogo, ponieważ poleciała fala banów za 'skinhacking'. Gracz został odbanowany i rioters dopisał, że nie będą już permować za korzystanie z mkjogo, a każde kolejne przewinienie w stylu skinhackingu najpierw będzie ostrzegane, a problemy związane z programami takimi (tutaj: bugsplaty, błędy) nie będą wspierane w supporcie.

rAJOAHT.png

Pani Kasia

Przed chwilą, xOstateczny napisał:

MKLOL nigdy nie wycofał timerów, cały czas były one w programie natomiast nawet gracze którzy z tego nie korzystali mogli otrzymać permbana, bo po prostu ten program miał to wbudowane. To tak jakbyś ściągnął BoLa, miał włączonego, ale nie miał żadnych zainicjowanych skryptów. Program to program, a samo korzystanie z niego (tutaj też wystarczy że masz go na pulpicie lub w procesach) jest uznawane jako program trzeci, który wspomaga twoją grę.

Cytując sprzed 3 lat Riotera, który poruszył temat MKJogo:

Odkryj ukrytą treść

You're correct: you have stopped using mkjogo. Our last scripting banwave inappropriately targeted some skinhacking abuse (you included), though we never intended to permanently suspend for that behavior exclusively. All those affected should now be unbanned.

Thanks for the honesty, and as always, practice caution in choosing to use client modifications. While we're not permanently suspending for mkjogo today, we're obviously not ever going to condone any "skinhacking" service.

Jest tutaj mowa, że gracz który założył temat powinien przestać korzystać z MKJogo, ponieważ poleciała fala banów za 'skinhacking'. Gracz został odbanowany i rioters dopisał, że nie będą już permować za korzystanie z mkjogo, a każde kolejne przewinienie w stylu skinhackingu najpierw będzie ostrzegane.

Co? Zakładka z timerami widniała tam nawet po ich zablokowaniu tyle tylko, że nie dało się ich używać. Grałem na tym programie kupę czasu i nie mów mi, że się mylę bo skoro go używałem to wiem, jak działał, nie mam demencji. Skoro ten programik nie infekuje w grę to w jaki sposób zmienia wizualnie wygląd postaci bez ingerencji w jej środowisko? No przecież musi mieć dostęp do klienta żeby móc to zrobić, nie znam programu który tak sobie działa na coś w grze bez ingerencji w nią. To samo było z w.w MK.

76561198169311417.png

Przed chwilą, Creative napisał:

Co? Zakładka z timerami widniała tam nawet po ich zablokowaniu tyle tylko, że nie dało się ich używać. Grałem na tym programie kupę czasu i nie mów mi, że się mylę bo skoro go używałem to wiem, jak działał, nie mam demencji. Skoro ten programik nie infekuje w grę to w jaki sposób zmienia wizualnie wygląd postaci bez ingerencji w jej środowisko? No przecież musi mieć dostęp do klienta żeby móc to zrobić, nie znam programu który tak sobie działa na coś w grze bez ingerencji w nią. To samo było z w.w MK.

Więc spytam jeszcze raz, mając włączonego BoLa, ale nie mając żadnych podpiętych skryptów to to nie jest cheatowanie? Myślisz, że jakbyś napisał do wsparcia, że miałeś uruchomionego BoLa bez żadnych skryptów tylko od tak sobie był, daliby ci unbana?

Niestety, nie jestem autorem tego programu, ani nie mam zielonego pojęcia jak on działa, ale sama polityka dotyka tego, że korzystanie z tego programu nie jest banable do momentu, aż w programie nie pokażą się jakieś ukryte wspomagające funkcję. Czyli, jeśli autor programu wprowadzi orbwalking, a ty nie będziesz tego świadomy to pomimo wszystko to wciąż twoja wina. Tak samo z keyloggerem, gdyby ci ukradli konto, Riot umywa ręcę i nie pomoże ci w tym przypadku.

rAJOAHT.png

18 minut temu, xOstateczny napisał:

Więc spytam jeszcze raz, mając włączonego BoLa, ale nie mając żadnych podpiętych skryptów to to nie jest cheatowanie? Myślisz, że jakbyś napisał do wsparcia, że miałeś uruchomionego BoLa bez żadnych skryptów tylko od tak sobie był, daliby ci unbana?

Niestety, nie jestem autorem tego programu, ani nie mam zielonego pojęcia jak on działa, ale sama polityka dotyka tego, że korzystanie z tego programu nie jest banable do momentu, aż w programie nie pokażą się jakieś ukryte wspomagające funkcję. Czyli, jeśli autor programu wprowadzi orbwalking, a ty nie będziesz tego świadomy to pomimo wszystko to wciąż twoja wina. Tak samo z keyloggerem, gdyby ci ukradli konto, Riot umywa ręcę i nie pomoże ci w tym przypadku.

Ale Ty rozumiesz siebie co Ty w tej chwili piszesz? Pytasz o program, który sam w sobie jest CHEATEM porównując to z programem, który jedyne co robił to zmieniał wygląd postaci nie wpływając na przebieg rozgrywki. Czytaj dwa razy zanim napiszesz wiadomość żeby Cię nikt nie musiał poprawiać. 

76561198169311417.png

1 godzinę temu, Creative napisał:

Ale Ty rozumiesz siebie co Ty w tej chwili piszesz? Pytasz o program, który sam w sobie jest CHEATEM porównując to z programem, który jedyne co robił to zmieniał wygląd postaci nie wpływając na przebieg rozgrywki. Czytaj dwa razy zanim napiszesz wiadomość żeby Cię nikt nie musiał poprawiać. 

A co to za różnica, jeśli oba programy są zaliczane do tej samej kategorii? Czyli do programów trzecich które wspomagają grę? Jeśli chcesz kogoś pokonać, odśwież wiedzę o grze i czytaj ze zrozumieniem. Zamykając całą naszą dyskusję:

MODSKINPRO AKTUALNIE nie jest programem za którego możesz otrzymać permbana, co nie oznacza, że w przyszłości się to nie zmieni. Korzystanie z takich programów jest tylko i wyłącznie na naszą odpowiedzialność.

rAJOAHT.png

Pierdolenie, że MK to same skiny... Używałem tego, tam miałeś nie dość że realtime czasomierze to dotego miałeś spam bota i mogłeś wysyłać 100 wiadomości w sekundę. Tak samo bot który z automatu wysyłał wiadomość do drużyny, że za X czasu pojawi się buff/smok/baron.

To nie jest program do darmowych skinów :D 

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

2 godziny temu, czesiekq2 napisał:

jak to aktywować mi nie działa ? pomocy 

W jakim sensie ci nie działa? Trochę więcej szczegółów.

rAJOAHT.png

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 145 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...