Skocz do zawartości
  • 0

Niebieski ekran przy uruchamianiu

klipbun
 Udostępnij

Pytanie

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

No fajnie że sie pojawia ale zgadywać nikt nie ma zamiaru co mogłeś spieprzyć wcześniej w systemie albo coś mogło się samo zepsuć.

Jak nie działa odzyskiwanie, naprawa systemu, tryb awaryjny  czy ręczne odzyskiwanie to system od nowa postaw i po problemie. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

• 0

To mało ważne co masz za system, zainstalować możesz jaki chcesz. Zwykle nic się nie traci przy instalacji chyba że formatujesz partycje. 

To twój problem sprawdzić wszystkie opcje co podałem by próbować odzyskać uszkodzony system, dopiero jak nie działają instaluj.  Pomoc masz w tutorialach wystarczy poszukać. 

Polecał bym instalacje bo to trwa do godziny zamiast bawienia sie z odzyskiwaniem do kilku godzin. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

• 0
21 godzin temu, Ktosiu napisał:

No fajnie że sie pojawia ale zgadywać nikt nie ma zamiaru co mogłeś spieprzyć wcześniej w systemie albo coś mogło się samo zepsuć.

Jak nie działa odzyskiwanie, naprawa systemu, tryb awaryjny  czy ręczne odzyskiwanie to system od nowa postaw i po problemie. 

Żadna z opcji nie działa, czytałem na internecie że jak bym instalował z win 8 na win 10 z obrazu ISO na pendrive to by mi dysk chyba sformatowalo, jak bez tego formatowania zainstalować system?