Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przejedźmy się czołgiem - nowa seria na kanale jedynytakisebek


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowy odcinek z cyklu "War Thunder - Przejedźmy się czołgiem". Zapraszam serdecznie do obejrzenia. Podzielcie się swoimi opiniami na temat serii, piszcie co zmienić, poprawić, co jest dobrze, co źle. Możecie również wybierać czołgi do następnych odcinków, wystarczy że napiszecie jaki czołg chcielibyście zobaczyć w komentarzach na YT. 

 

 

Opublikowano

Kolejny odcinek z cyklu "War Thunder - Przejedźmy się czołgiem". Pojazd wybrał jeden z widzów. Wy też możecie! Wystarczy że napiszecie w komentarzu jaki pojazd chcielibyście zobaczyć i postaram się spełnić Waszą prośbę w miarę możliwości :) Zapraszam do obejrzenia. Pozdrawiam!

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nowy odcinek z cyklu "War Thunder - Przejedźmy się czołgiem". Nowy czołg oraz nowy podkład muzyczny. Zapraszam do obejrzenia. Jeśli się spodoba to oczywiście łapka w górę i subskrybujcie. Napiszcie w komentarzach jakie są Wasze odczucia z jazdy tym czołgiem. 

 

 

Opublikowano

Nowiuśki odcinek z War Thunder! Jeździmy włoskim, opancerzonym  pojazdem kołowym Autoblinda 43 z armatką 47 mm! Jest fun! Zapraszam do obejrzenia i komentowania. Pamiętajcie że w komentarzach możecie wybrać pojazdy do następnych odcinków! Podzielcie się Waszymi wrażeniami z gry tym cackiem!

 

 

Opublikowano

Kolejny odcinek z cyklu "War Thunder - Przejedźmy się czołgiem". Tym razem na tapecie włoska p-lotka R3 Capraia. Zobaczcie jak to cudeńko śmiga po polach bitew siejąc zamęt i zniszczenie ;) Zapraszam do obejrzenia i komentowania. Pamiętajcie że w komentarzach możecie wybrać pojazdy do następnych odcinków! Podzielcie się Waszymi wrażeniami z gry!

 

 

Opublikowano

Zapraszam serdecznie do obejrzenia kolejnego odcinka z serii War Thunder - Przejedźmy się czołgiem! Tym razem mamy okazję siąść za sterami włoskiego niszczyciela czołgów z potężną armatą 90 mm!

 

 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...