Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego Podczas Logowania Na Server W Metin 2 Wywala Mnie Z Gry


Demba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest tak

1.włączam gre

2.wybieram server

3.wpisuje swoje pasy do postaci

4. biore połącz

 

I WYWALA MNIE CAŁKOWICIE Z GRY I TAK JEST Z KARZDYM SERVEREM ;(

 

Nie jest to żadne przeciążenie a z netem jest wszystko w porządku

Reinstalowałem go ale to nic nie daje

Wczoraj raz się włączył pod wieczór dzisiaj rano włączam a tu nie działa ;(

 

 

Ale zauważyłem że mi jakoś grafika źle chodzi

zobaczcie naprzykład w ProEvolutionSoccer 2009 coś takiego

http://img709.imageshack.us/img709/8905/pes2009bd.png

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

tiestoznapisem.png

31582.png

21571l.jpg

33732.png

11616g.jpg

28503u.gif

18004.jpg

18002i.jpg

9657002.jpg

Opublikowano

Najwidoczniej masz cos z komputerem albo źle zainstalowałeś grę ! Reinstal gry. Zrób tak !

 

1.Odinstaluj Metin2

2.Zainstaluj Metin2

3. Graj i sie ciesz

 

Jeżeli nie zadziała masz cos z komputerem !

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Spróbuj w configu ustawić opcje na windows mode i potem spróbuj, jak nie to usuń wszystkie wersje metka z kompa i reinstal od nowa potem spatchuj storrentuj etc, zeskanuj kompa skanerem anty-virusowym na necie, lub jak masz to antywirem.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...