Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie moge połączyć się z grą online w CoD:MW2


zydek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Nie wiem co się dzieje. Zainstalował sobie MW2, single działa normalnie. Ale gdy włączę MP i wcisnę graj, to po 3 sekundach mnie wywala i jest błąd "Problem z połączeniem z serwisem steam" czy coś takiego. Dodam, że połączenie jest stabilne, steam działa normalnie, tylko cos z tym MW2 MP jest pokićkane. Miał ktoś podobnie? albo wie jak to naprawić ?

  • Aive zmienił(a) tytuł na MW2 Problem z połączeniem multi
Opublikowano

Może zacznijmy od testów.

Wyłącz całkowicie Firewalla (Na czas sprawdzenia) i uruchom grę z poziomu Steam'a, wejdź do multi i napisz czy Cię nadal wyrzuca.

Być może masz jakieś porty poblokowane.

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź. Wyłączyłem zaporę, lecz nadal jest to samo. Nigdy wczesniej takiego problemu nie bylo. Udostepnialem nawet internet z telefonu, w celu sprawdzenia czy to moze cos nie tak z moim netem. Lecz jest to samo. 

  • Aive zmienił(a) tytuł na Nie moge połączyć się z grą online w CoD:MW2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...