Skocz do zawartości
  • 0
nycaffjs

Prezentacja gry Soundix

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 120 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Pytanie

Autor tematu Napisano (edytowany)

SOUNDIX

Witajcie, chciałbym zaprezentować grę mojego studia, pod tytułem "Soundix". Nie będę jakoś za bardzo się rozpisywał bo nie zależy mi na długości a na treści przekazu.

Gra Soundix jest grą przeglądarkową wydaną na itch.io, dnia 2018-11-24. W grze sterujemy postacią która ma za zadanie przebiec, jak najdłuższy teren. Można powiedzieć że Soundix jest grą platformową, zręcznościową i grą typu arcade. Czyli co postać jedynie biegnie?, nie po małych odstępach czasowych znajdują się przepaście które trzeba przeskoczyć, ale dobra no biegamy postacią i mamy zadanie przeskakiwać zapadnie? tylko tyle?. Jest jeszcze jeden minus o którym zapomniałem wam powiedzieć.. w grze sterujemy głosem aby przeskoczyć przeszkody, a nie klawiaturą ani myszką. Jest to jedna z nielicznych gier przeglądarkowych które są typem takich gier. Gra tworzona jest w języku JavaScript, posiada jeszcze błędy ale aktualnie już jest grywalna i wciągająca :).

Zapomniałem dodać że zagracie w tą grę nawet na urządzeniach mobilnych, wystarczy wpisać adres URL w przeglądarkę na telefonie, i na telefonach gra sprawdza się bardzo świetnie. Gra zadziała także na telewizorach z serii "Smart TV", które wyposażone są w mikrofon oraz przeglądarkę.

Oto źródła gdzie możecie zagrać w grę:

https://playridstudio.itch.io/soundix

A oto strona studia na Facebooku, gdzie zamieszczamy najświeższe informacje oraz aktualności o update'ach:

https://www.facebook.com/playridstudio/

Trzeba dodać fakt że nasze studio jest tworzone pod publikę anglojęzyczną!

Muszę dodać też to że kilka minut temu wydałem specjalny update "Winter Update", wraz z wersją 1.5. Playrid Studio życzy każdemu miłych świąt Bożego Narodzenia :)

Edytowano przez nycaffjs

0 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

Jeszcze nie ma odpowiedzi na to pytanie

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 120 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...