Skocz do zawartości

Rama do obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od godziny szukam ramy do obrazu, nie szukam jednak tych ozdobnych, do

wielkich obrazów.

Tylko te wewnętrzne, których nie widać.

Najczęściej spotykane są w barach, czyli płótno jest w środku a obraz jest od lewej do prawej przybity do ramy która jest pod płótnem, niewidoczna.

Obraz wygląda tak:
d3da3aa24097b1e08b7468261bcc

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

I nie znajdziesz bo to ramy i cały obraz montowane głownie na zamówienia. 

Zresztą tego typu obrazu nie wiesza sie razem zwykle jest odstęp pomiędzy każdym obrazem który jest osobnym obrazem. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Dnia 15.12.2018 o 00:45, Ktosiu napisał:

I nie znajdziesz bo to ramy i cały obraz montowane głownie na zamówienia. 

Zresztą tego typu obrazu nie wiesza sie razem zwykle jest odstęp pomiędzy każdym obrazem który jest osobnym obrazem. 

Taki efekt chcę uzyskać, bo nigdzie nie sprzedają obrazu, który by mi pasował, jeżeli trafi się z tematu który mnie interesuje to zawsze gówniane wychodzą.

Gdzieś drukarnia musi się zaopatrywać w tego typu ramy, bo stolarki nie mają wewnątrz.

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony