Skocz do zawartości

Poszukiwana ekipa na serwer pixelmon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje budowniczych oraz osoby/osób do pisania misji oraz podawania pomysłów na rozwinięcie rozgrywki na serwerze pixelmon (dalej będę nazywał takie osoby  "Game Designerami"). Pracujemy aktualnie nad nową edycją naszego serwera i jesteśmy w trakcie planowania gdzie co ma być wybudowane. Niektórzy budowniczy zostaną przydzieleni do projektowania i budowania różnych budynków, a inni do poprawy terenu za pomocą pluginu goBrush oraz budowania monumentów (posągi pokemonów itd.).

Nie jest przewidywane żadne wynagrodzenie oprócz rangi po zakończeniu pracy nad serwerem. Nie obiecujemy rangi funkcyjnej (np. Moderator).

Chętnych budowniczych proszę o przesłanie do mnie przykładowych prac. (Kontakt na samym dole)

Chętni Game Designerzy muszą wysłać mi napisaną przez siebie misje pasującą do serwera pixelmon (Nie w stylu "Przynieś mi 5 jabłek") oraz pomysł jak można rozwinąć rozgrywkę na serwerze pixelmon. W razie pytań zapraszam do kontaktu ze mną. (Kontakt na samym dole)

Wymagamy bardzo dobrej znajomości moda pixelmon i pokemonów oraz kreatywności i zaangażowania. Na wiek przymykamy oko, bardziej interesuje nas zachowanie.

Kontakt:

VGE BEZ TŁA.png

• 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Poszukiwana ekipa na serwer pixelmon   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...