Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fortnite odpala się na drugim monitorze


AsunaChan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Aive zmienił(a) tytuł na Fortnite odpala się na drugim monitorze
Opublikowano

PPM na pulpicie → Panel sterowania NVIDIA → po lewej w zakładce Wyświetlanie masz opcje Konfigurowanie wielu monitorów. Tam rozwiążesz swój problem :11_blush:

185241494535326637230.png

Opublikowano
2 minuty temu, N3ST0 napisał:

PPM na pulpicie → Panel sterowania NVIDIA → po lewej w zakładce Wyświetlanie masz opcje Konfigurowanie wielu monitorów. Tam rozwiążesz swój problem :11_blush:

no własnie to ciekawe ze  głowny mam oznaczony gwiazdka i norrmlanie dziala ale jednak fornite tylko fortnite odpala sie na drugim monitorze,jeszcze zauważyłem ze nie wiem dlaczego ale moj głowny jest oznaczony numerem 2 a nie 1 jak to zmienic?

qxw0er.jpg

Opublikowano

Spróbuj może tego ↓
Odpal Fortnite → alt + enter → przeciągnij okno na monitor, na którym chcesz grać → w ustawieniach gry zmień na pełen ekran 
Po restarcie gra zazwyczaj odpala się już na drugim monitorze. Jeżeli nie, to chociaż masz czasowe rozwiązanie problemu, a dalej będziemy szukać. 

185241494535326637230.png

Opublikowano
5 minut temu, N3ST0 napisał:

Spróbuj może tego ↓
Odpal Fortnite → alt + enter → przeciągnij okno na monitor, na którym chcesz grać → w ustawieniach gry zmień na pełen ekran 
Po restarcie gra zazwyczaj odpala się już na drugim monitorze. Jeżeli nie, to chociaż masz czasowe rozwiązanie problemu, a dalej będziemy szukać. 

dzieki szefie działa cos sie buguje jak włączam i przeskakuje po monitorach ale wazne ze działa!

58 minut temu, N3ST0 napisał:

Spróbuj może tego ↓
Odpal Fortnite → alt + enter → przeciągnij okno na monitor, na którym chcesz grać → w ustawieniach gry zmień na pełen ekran 
Po restarcie gra zazwyczaj odpala się już na drugim monitorze. Jeżeli nie, to chociaż masz czasowe rozwiązanie problemu, a dalej będziemy szukać. 

o to ciekawe bo jak włączam pełen ekran to działa ale pełen ekran w oknie nie działa odrazu przeskakuje na drugi monitor a na tej opcji najbardziej mi zależy

qxw0er.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
16 godzin temu, AsunaChan napisał:

jeżeli kable monitorów mają takie samo wejście do podłączenia, spróbuj zamienić je kolejnością. 

gdy naciskasz prawym w opcjach "wiele monitorów" nie możesz zmienić, żeby Twój główny monitor był oznaczony cyfrą 1? albo naciśnij też identyfikuj i tam sprawdź

185241494535326637230.png

Opublikowano
Dnia 21.12.2018 o 23:38, N3ST0 napisał:

jeżeli kable monitorów mają takie samo wejście do podłączenia, spróbuj zamienić je kolejnością. 

gdy naciskasz prawym w opcjach "wiele monitorów" nie możesz zmienić, żeby Twój główny monitor był oznaczony cyfrą 1? albo naciśnij też identyfikuj i tam sprawdź

nie bardzo nie widze takiej opcji na zmiane cyfry

qxw0er.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...