Skocz do zawartości

Avengers ENDGAME

Huracan

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Sam zwiastun zrobiony bardzo dobrze. Nie ujawnia zbyt dużo, niby kieruje nas na pewien tok myślenia, ale myślę, że w filmie będzie o wiele więcej smaczków.

Tak jak wcześniej te filmy stanowiły dla mnie tylko prostą rozrywkę, to Avengers Infinity War, Thor : Ragnarok oraz Spiderman:

homecoming wywołały u mnie nie lada ekscytację. Od 8 lat, począwszy od Iron Man 1, budowano tutaj historię superbohaterów, którzy sprzymierzają swoje siły aby teraz stawić czoło Thanosowi. Przewiduję wielki sukces tego filmu i sam nie mogę się doczekać Kwietnia. 

• 3 tygodnie później...
Dnia 19.02.2019 o 10:20, Krzysztofnowak napisał:

Samego end game będzie z 2 części :) spoko loko komiksów jest tyle że Avangers 20 lat jeszcze będą kręcić xD

Niestety ale muszę cię zasmucić, chodzą ploteczki że cały film ma trwać ponad 3 godziny. Również niektórzy mówili że bracia Russo chcieli dodać przerwę w środku filmu 12-minutową ale jednak rozwiali tą myśl i takiej przerwy nie będzie. 

6 godzin temu, Huracan napisał:

Niestety ale muszę cię zasmucić, chodzą ploteczki że cały film ma trwać ponad 3 godziny. Również niektórzy mówili że bracia Russo chcieli dodać przerwę w środku filmu 12-minutową ale jednak rozwiali tą myśl i takiej przerwy nie będzie. 

WOW :D to jeszcze lepiej ale to potem będzie inny avangers :D

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer

• 3 tygodnie później...