Czesc
posiadam monitor AOC E2270SWN z wejściem D-Sub oraz karte graficzną R9 285 x z wejściami DVI-I, DVI-D, HDMI i DisplayPort.
Problem wygląda tak, monitor połączyłem kablem D-sub z adapterem DVI-D do karty co uniemożliwia rozpoznanie monitora i widzi monitor inny niż PnP. Wybieram sie na zazkupy i nie wiem czy kupić inny adapter, konwerter czy są może take ekstra kable nie wiem wiec zdaje sie na wasze doświadczenie.