Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podczas wczytywania "CSGO.exe przestał działać"


norris6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z którym bezskutecznie walczę już prawie miesiąc, próbowałem już setki poradników- nadal nic. Do rzeczy. Gdy odpalam CS i gdy ładuje mi się mapa to zazwyczaj pokazuje się, że uruchomienie nastąpi za 5 sec i wywala grę do pulpitu i widzę "słynne cs.go.exe przestał działać" (czasem bywa, że uda mi się wejść na jakąś mapę ale nie zdążę zagrać ani jednej rundy i również to samo) Dodam, że w ostatnim czasie robiłem format i na nowo wgrywałem windows 7, format zrobiłem z tego samego powodu i to nie pomogło, żadne spójności plików także. Kiedyś CS normalnie śmigał przy 120 fps. Mam w laptopie 3gb RAM i myślałem, że  w tym jest problem więc dopinałem 2gb RAM od kolegi i problem nadal występował. Wyłączone jest renderowanie wielordzeniowe itd. wymagania najniższe. z różnych poradników nawet zmieniałem tam cos w config.cfg and video "setting_mem_level" na 0 i w configu to disablehtlmod na 1 i wszystko bez zmian. Opcje uruchamiania są ustawione na zgodnośc z service pack 3. Już naprawdę ręce opadają. Proszę was o pomoc, jeżeli coś trzeba ode mnie jakieś zdj czy cokolowiek pytać

  • Aive zmienił(a) tytuł na Crash CS:GO
  • 2 tygodnie później...
  • xxerorxx zmienił(a) tytuł na Podczas wczytywania "CSGO.exe przestał działać"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...