Skocz do zawartości

Jakie słuchawki zamknięte w cenie 300 zł

KillZonePL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Poszukuję słuchawek zarówno do grania jak i słuchania muzyki. Możę napisze o gatunkach muzyki jaki mnie interesują: Techno ,Dubestep, wszelakiej maści rmx itp. Jeżeli chodzi o tytuły w jakie będę grał to lol oraz cs. Może troszkę o specyfikacji słuchawek musza być zamknięte im mniej dziwięku się wydobywa tym lepiej. Dobrze by było gdyby były duże czasze aby nie uciskały na uszy. Zastanawiam się nad 2 opcjami ale chętnie posłucham waszych opini. dowiedziłem się że słuchawki gamingowe nie są dobrym wyborem i nie raz zwykłe mogą być od nich o wiele lepsze beż żadnych bajerów typu dziwięk 7.1. Chcialbym zaznaczyc że bardziej jestem nastawiony na gry a nie muzykę przy kupnie słuchawek ale przydały by sie 1 słuchawi do obu czynności. A dopisze bo zapomniałem słuchawki będę również używał do gry na ps4.

2 headsety nad którymi myślę:

Lioncast LX50

cloud-alpha

A może jednak to ? Logitech G PRO Headset

Czekam na wasze propozycje.

Może napiszę jednak dlaczego zakładam i powielam temat. Znalazłem kilka innych ale starszych a jeżeli były jakieś nowsze to wolałem jednak opisać swoje preferencje ponieważ jest to dosyć istotne przy wyborze takiego sprzętu.

Edytowane przez KillZonePL

• Aive zmienił(a) tytuł na Jakie słuchawki zamknięte w cenie 300 zł

Linki nie śmigają :/ 

Z mikrofonem to fajny set HyperX Cloud Silver Headset https://www.x-kom.pl/p/376129-sluchawki-przewodowe-hyperx-cloud-silver-headset-srebrne.html to nowe Cloud jedynki :) 
+ kabel w oplocie 
+ zamknięte
+ fajnie grają 

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer

Teraz najgorsze co własnie sobie uświadomiłem. Więc tak jak wspominałem chciałbym grać na nich również na ps4. Problem w tym że na monitorze(tak w zupełności mi wystarcza) posiadam wejście na słuchawki chciałem tam podłączyć 9999 a w pada podpiąć mojego zelmana. Tylko teraz gdy próbowałem z innymi słuchawkami nie wykrywa mi mikrofonu nawt gdy w ustawieniach dam cały dziwięk na monitor.Wtedy też pomimo podpięcia mikro do pada nie wykrywa mi go. Jeżeli zaś ustawię dziwięk na słuchawki to ps traktuje podpiętego zelmana jako słuchawki. Teraz wiem że jest jakaś opcja aby kombinować z przejściówka gdzie mamy z 2 jackow jeden do micro 2 gi do słuchawek zrobić 1 i wpiąć takie cus do pada. Tylko że nie wiem czy jest to wgl dobra opcja bo kupuję słuchawki za 300zł a kożystam z przejściówki za np 15?Wiem że mogę kupić jakąś lepszą. Nie odbije to się na jakości dziwięku?. Chciałem kupić hd 9999 jakoś mnie przekonały tym basem  i wgl pomógł ten artykuł. https://pclab.pl/art78407-3.html ale z tym problemem nie wiem czy po prostu nie kupić alpha i się w to nie bawić mimo że 9999 wydają się troszkę lepsze.  Wgl warte zachodu te przełączki co myslicie?

Edytowane przez KillZonePL