Skocz do zawartości

Problem z działaniem komputera i grami

NotFrozeN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zwracam się do was z problemem takim który mnie wkurwia od kiedy mam nowy komputer. Moje spec:

MSI GTX 1060 Gaming X + 6GB

Ryzen 5 1600

2x4 GB - g.skill ripjavs V 3k mhz

ASRock AB350 Gaming K4

Silentium PC Vero L2 500W

Toshiba P300 1TB

Mój problem polega na tym, że kuźwa wszystko wolno działa. System ledwo się ładuje, jak klikam przycisk start w Windows 10 i chce coś wpisać, to czasami trwa to wieki, albo w ogóle tego się nie da zrobić. Ale to jeszcze nic. Najgorzej jest w grach. Np. w Fortnite nie da się grać bo co 2-3 sekundy mam takie ściny dźwięku + obrazu, wygląda to jakbym był DJ-ejem i remixował grę w Fortnite. Zauważyłem, że gdy są te ściny, to na czas trwania tych ścin cewki przestają piszczeć. To znaczy, jak wszystko jest wporzo, to cewki mają normalny ciągły dźwięk, a jak się zaczynają problemy to grają w rytm tych ścięć. Wizualizacja;

Cewka: ććććććććććććć _ścina i cewka przestaje piszczeć_ćććććććććććććććććć

Wkurwia mnie to, podejrzewam, że to może być wina tego skurwionego dysku od Toshiby. Ale kuźwa przez jakiś czas było dobrze, grałem normalnie płynnie żadych ścin, ale to znowu powróciło. Reinstall systemu, kombinowanie ze sterownikami nic nie daje.. Szlag mnie trafia.. komputer za ponad 4k i takie kurwa jaja. Proszę was o pomoc forumowicze!

13 minut temu, xxerorxx napisał:

Problem? winny jest tu w 100% dysk..

Wcześniej wszystko było w porządku. Oto benchmark mojego dysku. Czyżby to na pewno jego wina? Przecież wiele osób posiada ten dysk, i normalnie użytkują komputer.
Przechwytywanie.png

Edytowane przez NotFrozeN