Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wykonam strone internetową i grafikę dla twojego serwera!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Nazywam się Michał i mam 18 lat. Zajmuje się grafiką komputerową od ponad 4 lat i tworze od około 2 strony internetowe.

Wykonam na zamówienie dla Ciebie stronę i grafikę dla twojego serwera, rówież

wykonuje admin panel, statystyki itd...

 

Wszelkie pytania proszę pisać na facebooku, a fejsa podam na PRIV!

KONTAKT TYLKO PRZEZ FB, ewentualnie PRIV.

 

 

 

 

Tutaj macie zdjęcia, ale to nie są wszystkie. Wysłałem pierwsze lepsze, ponieważ ja mam tego bardzo dużo.

Spoiler

 

Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie1.PNG

Przechwytywanie2.PNG

Przechwytywanie3.PNG

duVLcLG.png

myIlI6b.png

4vtoKCy.png

7kna9x1.jpg

 

Opublikowano
2 godziny temu, thehekketisky napisał:

Wyglada ciekawie, wysłałem wiadomość na PW ;) 

Okey już odpisałem :D

1 godzinę temu, Reveur napisał:

Fajne prace, gdzie się tego nauczyłeś?

Te prace do nowych nie należą, one mają już rok, niedługo wstawię coś świeżego. Wszystkiego uczyłem się sam(tzn. poradniki, fora itd...).

42 minuty temu, exxel napisał:

Prace średnie :/ Ciekawe jak z kodowaniem ;)

Dzięki za opinie, prace robione były tak jak klient chciał :)

Tutaj kolejna praca :)

Przechwytywanie.PNG

Przechwytywanie1.PNG

Przechwytywanie2.PNG

Przechwytywanie3.PNG

Opublikowano
Dnia 29.11.2018 o 23:53, Catha napisał:

Hejka,

 

Możesz wysłać mi twojego FB :)?

Po co Ci był mój fb, skoro nawet nic nie chcesz zamówić?

  • 2 tygodnie później...
Gość Szifterka
Opublikowano

Jak dla mnie to nawet proste prace, warto spróbować czegoś nowego. Na przykład możesz wziąć to nawet ;)

Ale i tak Ci życzę powodzenia bo mimo prostoty to są ładne

 

 

text cut.png

Opublikowano
7 minut temu, Szifterka napisał:

Jak dla mnie to nawet proste prace, warto spróbować czegoś nowego. Na przykład możesz wziąć to nawet ;)

Ale i tak Ci życzę powodzenia bo mimo prostoty to są ładne

 

 

text cut.png

Dziękuje. Odnoście prac: mam ich dużo, wstawię je na swoją stronę www jak skończe :)

 

  • 2 miesiące temu...
  • Amove zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...