Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Power + Vol Up 

Tam wybierz factory reset i tyle.

Jedyny minus tego może być taki że jeżeli nie usunąłeś maila z ustawień (nie może być konta googla, yahoo etc. w telefonie) to zablokujesz telefon blokadą FRP.

Jeżeli w telefonie było jakiekolwiek konto, nie rób tego resetu.

Możesz pobrać Odina i zainstalować androida na swój model, firmware powinien (musi) być na stronie producenta.

Poza tym, to telefon z pamięcią 1GB RAM, więc mulić będzie, bo to stary telefon.

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

robiłem i nic niby coś update robi ale czekałem ponad godzinę i nic co teraz ?

może byś pomógł mi zaistalować nowy system android ?

ogólnie jest jakiś chyba proges bo niema już tego co sie kręciło tylko pokazuje znak LG i nic więcej

28 minut temu, Nekrosmanteia napisał:

Power + Vol Up 

Tam wybierz factory reset i tyle.

Jedyny minus tego może być taki że jeżeli nie usunąłeś maila z ustawień (nie może być konta googla, yahoo etc. w telefonie) to zablokujesz telefon blokadą FRP.

Jeżeli w telefonie było jakiekolwiek konto, nie rób tego resetu.

Możesz pobrać Odina i zainstalować androida na swój model, firmware powinien (musi) być na stronie producenta.

Poza tym, to telefon z pamięcią 1GB RAM, więc mulić będzie, bo to stary telefon.

Edytowane przez Zeus123123123123
31 minut temu, Zeus123123123123 napisał:

robiłem i nic niby coś update robi ale czekałem ponad godzinę i nic co teraz ?

może byś pomógł mi zaistalować nowy system android ?

ogólnie jest jakiś chyba proges bo niema już tego co sie kręciło tylko pokazuje znak LG i nic więcej

Zresetuj go lekki posób, wyjmij baterię na 5minut, włóż.

System jest na płycie głównej telefonu, przy resecie nie mógł się usunąć.

Jedynie mógł wpaść w pętlę, ktorej nie potrafił minąć.

Bo z jednej strony przerwano mu reset, a z drugiej nie mógł wystartować z starego punktu i się loopował.

Teraz zrobiłeś mu totalny reset, więc pętla powinna zniknąć, wystarczy prosto zresetować telefon, wyjmij baterię i odczekaj chwilę, po 2-5minutach włóż ponownie i włącz telefon, powinieneś mieć okno konfiguracji telefonu.

Możesz wgrać custom ROM, nadpiszesz pliki systemu, zdobędziesz szybszy telefon, mi po rootowaniu zawsze lepiej działa niż oryginalny system.

Instalacja ROOT'a jest dziecinnie prosta, sam uczyłem się z forum xda, krok po kroku robisz to co Ci pokazują, jak coś zrobisz źle, to nie ma strachu, idziesz do pierwszego kroku i znów.

--------------------

Znak LG może być od wgrywania się systemu, zależnie od telefonu trwa to sekundy albo kilka minut, na huawei p9 trwało mi to 3-6minut, widniało logo H

Na lenovo k6 note trwało to kilka sekund i telefon się uruchomił.

Możesz włączyć go normalnie i odczekać chwilę, jeżeli po wciśnięciu POWER masz wibracje, pokazuje się logo to jest ok.

Ważne żeby się sam nie resetował w pętli 

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

• Aive zmienił(a) tytuł na Telefon się nie uruchamia