Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, pytanie mam. Otóż postawiłem serwer na plikach derina (jedyne, z którymi nie mam problemu) i pytanie moje jest takie: 

Jak dodać do serwera SYSTEM KOSTIUMÓW? Ja niestety nie znalazłem ŻADNEGO poradnika a dosyć mi zależy na tym systemie ;(

Mam nadzieję, że ktoś pomoże ;/

GG: 66255743 gdyby ktoś wolał pisać na PW ;D

Tylko wiesz, że możesz mieć nawet pliki derina i wrzucić skompilowane game i db oraz binke? Oczywiście należy dostosować trochę clienta i pliki aby uruchomić. Jednak to trzeba trochę wiedzy posiadać by zrobić, także polecam CI wrócić i pomogę Ci z tym co Ci się tam skopało.

Ps. Piszesz, że nie chcesz się bawić w "source" ale to nie musisz, możesz skompilować, wrzucić i bawić się dalej jak plikami derina. :3

Edytowane przez NoName#2

UP

Wiesz co? jednak zrezygnowałem z plików derina bo jednak wyszły mi na nich jakieś bugi z clientem.. dodałem zbroje z globala (te nowe do Runicznych broni) tyle, że tą czarną, wszystko spakowałem, zresetowałem serwer itd i klops xD (próbowałem to porawić kilkakrotnie). Ale stwierdziłem, że postawię serwer na maszynie od Terenza i wgram na nią pliki od RyKoX'a v2. Właśnie pobieram do nich clienta a jak czytałem opinie to są chwalone pliki od RyKoX'a. Ale dzięki, jak coś napiszę na GG żeby już tutaj spamu nie robić.

Ten post jest nieaktualny, proszę o zamknięcie.

Edytowane przez WucMetina
  • Aive zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum System Kostiumów   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...