Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss]Gość 40 Lv Wyzywa Mnie Od Hackerów


michal122PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w tytule jakiś noobek ksuje mi na dzikusach :P oceńcie to sami to moje pierwsze ss umieszczone w tym dziale

 

0623182904.jpg

 

Proszę o komentarze

 

POZDRAWIAM

b775a74f4019.jpg
Opublikowano

Myślałem że Ty to ten Rybak jak zobaczyłem tekst ,,Dziecko z Arabii Saudyjskiej"

 

A inaczej

 

Oboje jesteście żałośni

Opublikowano

Razem jesteście niedorozwinięci, jeszcze eq se otwarłeś bo myślisz że masz dużo kasy i błyszczysz a nawet nie masz butów.

Opublikowano

O kur** to mój kuzyn !!!!

Nie no oczywiście żartowałem. Zauważyliście że wszystkie N30-Kidy piszą na Caps Lock'u ?? :)

Ciekawe czy to jest ich jakaś tradycja :)

Pozdrowienia.

silenceo.png

Opublikowano

On na prawde hackował też go widziałem i jakby mi supprot działał to bym wysłal filmik ;<

P.S. Jeśli to twoja główna postać to jesteś większym noobem od tego rybaka xD

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Razem jesteście niedorozwinięci, jeszcze eq se otwarłeś bo myślisz że masz dużo kasy i błyszczysz a nawet nie masz butów.

 

E nie gadaj ma jezyk chunjo, nalezy mu sie szacun :D

"arabia soudyjska";x

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

obydwoje nauczcie się poprawnie pisać po Polsku. <_<

Dwójka dzieci się kłóci, i nie ogarnia. :unsure:

Wulgarna obraza moderatora. Dowidzenia

//D&G

Opublikowano

Echh... Glewia na 25+ lvlu?...

I to dla body'ego? Chyba , że na SH pędzisz-.-

Twój poziom nie jest wyższy od jego a mianowicie "ahhahahah"

Gratulację kompromitacji !

" Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los."

 

— Paulo Coelho

Poproszę o pozytywne oceny

:)

 

mpcforumbysilvermoons3.jpg

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...