Skocz do zawartości

Problem z komputerem

Alexss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co dzieje, komputer po kilku sekundach się wyłącza i potem znowu włącza. Coś też przy odpaleniu zabrzęczy, myśle ze to chyba ten wentylatory/wiatrak normalnie tego nie było. 

Nic na nim nie instalowalem, jakoś stało się to powiedzieć, że od tak, wczoraj działał A dzisiaj już nie.

P.s pomyliłem działy, mógłby ktoś przenieść?

Czy ktoś wie, lub chociaż może domyśla się co z nim dzieje?

Edytowane przez Alexss

Sprawdź czy radiator dobrze "siedzi" na płycie głównej, czy coś o niego nie obija. Jak już to możesz go wyczyścić (może być chusteczką higieniczną).

O ile możesz to sprawdź w BIOS'ie temperaturę CPU i płyty głównej.

Używałeś programów do podkręcania wydajności karty graficznej typu MSI Afterburner albo jakichkolwiek Game boosterów?

Ze wszystkich powyżej podanych propozycji, stawiam, że wyczyszczenie komputera od środka pomoże, jest to najbardziej prawdopodobne dla tego typu zdarzenia.

4 godziny temu, Reveur napisał:

Sprawdź czy radiator dobrze "siedzi" na płycie głównej, czy coś o niego nie obija. Jak już to możesz go wyczyścić (może być chusteczką higieniczną).

O ile możesz to sprawdź w BIOS'ie temperaturę CPU i płyty głównej.

Używałeś programów do podkręcania wydajności karty graficznej typu MSI Afterburner albo jakichkolwiek Game boosterów?

Ze wszystkich powyżej podanych propozycji, stawiam, że wyczyszczenie komputera od środka pomoże, jest to najbardziej prawdopodobne dla tego typu zdarzenia.

Wyczyszczenie pomogło i przy okazji kilka kabelków docisnąłem i pomogło, dzięki wielkie! :12_slight_smile: