Skocz do zawartości

Path Of Exile - gra ktoś jeszcze?

Dusher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości się zastanawiam czy ktoś gra w ta gierę ;) Wiem ze polaków jest cała masa - dobre kilka tysięcy ciupie łącznie ze mną nałogowo w tą grę, w skali całego świata graczy jest kilkaset tysięcy. Masa jest grup na FB - sporo też nawet spoko polskich streamerów.  Skoro forum małymi kroczkami niczym "wzwód u 90 latka po wiagrze" wstaje na nogi, można by "ożywić" trochę "ten aspekt forum" dotyczący ów gierki. Tym bardziej że gra - porównując do gównianego diablo 3 - potrafi wybić korki :) Co sezon nowy kontent , a obecny  zapowiedziany kilka dni temu to już totalnie kosmos :) 

Tu zapowiedź nowej ligi / sezonu jak kto woli. 

Gra - nie dla dzieci metina :P Bo tu trzeba wykazać sie jak ogarnięciem tak i myśleniem żeby się jej nauczyć - a w metku jedynie co to można mózg na siano zamienić... Co sądzicie "krypto-gracze", jest tu kto ??? :) Jak kogoś korci, mogę odpowiedzieć co i jak ;P Gdyby ktoś był zainteresowany :) 

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

31 minut temu, el capo napisał:

Już pohejtowałeś community metina? To możesz spierdalać. Każdy gra w co mu się podoba i przysłowiowy chuj Ci do tego :) Nie jeden i nie dwóch graczy metina by Cię zcięło w PoE

Czekam, a jeśli nie miałeś nic lepszego do powiedzenia to nie wiem po co sobie posty nabijasz bezsensownym syfem :) Na mnie wrażenia nie zrobiłeś a hejtowac community metina - tylko to można z tym czymś robić :) Bo sądzac po tym co od kilku lat dzieje sie na rynku tego gówna... ehhh :) Chociaż w sumie tak na dobrą sprawę to mój post nawet hejtem nie jest , jedynie "lekką szyderą". Gdyby mi się chciało hejtować wyglądało by to zupełnie inaczej:)

Po za tym twój post gówno wnosi do tematu więc po raz kolejny - po co się odzywasz skoro nie masz nic mądrego do dodania :) 

P.S ... zjechać kogoś w PoE... W tej grze nie gra się pod PVP... a jeśli już gra to "okazyjnie dla jaj" :) Zjechać to można z górki na nartach :D 

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

• Biter. zmienił(a) tytuł na Path Of Exile - gra ktoś jeszcze?

Jeśli ktoś byłby zainteresowany , a moze nie wie. W Path OF Exile można już od bardzo dawna grać na X-box, a od 7 grudnia również na Play Station 4 ;) Tego w metinie nie znajdziecie :6_smile:

7812818616.png

Cytat

zjechać kogoś w PoE... W tej grze nie gra się pod PVP...

chcesz się ścigać? dodaj mnie to ci pokaże że da sie w poe kogoś zjechac hejterze pierdolony nie wiem po co w ogóle ruszasz temat metina w tym forum prowokancie jeden

https://steamcommunity.com/id/hinar/

normalnie cyk harbronger i lecimy

• 2 tygodnie później...
Dnia 11/21/2018 o 06:26, Dusher napisał:

Od początku istnienia tej gry :) 

Jak taki kozak jesteś to przyjmij moje wyzwanie, bo mówiłem to w pełnej powadze: w piątek startuje liga; kto pierwszy lv90 ten kupuje drugiemu HH. HC/SC, SSF lub nie, mi wszystko jedno.

Może odechce ci się tego growego elitaryzmu jak sobie zdasz sprawę, że nic nie potrafisz - ani w PoE, ani w tych innych grach które uważasz za banalne bo ich nie rozumiesz :)

Te twoje 4 pingu i SSD za hajs rodziców nic ci nie pomogą jak się zmierzysz z prawdziwym skillem :)

Czekam na odpowiedź do wydania patch notesów 3.5

8 godzin temu, Tachykir napisał:

Czy jak mam spell pod physical z full convertem na ele wrzuce do tego Aof i statsticki pod convert extra cold z phys to czy opłaca sie kupować supporter packi?

Niezły troll :) CO ma supporter pack do spella :) Chyba odrzut z metina... :) 

8 godzin temu, Hinar napisał:

Jak taki kozak jesteś to przyjmij moje wyzwanie, bo mówiłem to w pełnej powadze: w piątek startuje liga; kto pierwszy lv90 ten kupuje drugiemu HH. HC/SC, SSF lub nie, mi wszystko jedno.

Może odechce ci się tego growego elitaryzmu jak sobie zdasz sprawę, że nic nie potrafisz - ani w PoE, ani w tych innych grach które uważasz za banalne bo ich nie rozumiesz :)

Te twoje 4 pingu i SSD za hajs rodziców nic ci nie pomogą jak się zmierzysz z prawdziwym skillem :)

Czekam na odpowiedź do wydania patch notesów 3.5

Zastanawiam się czy ty grałeś w Metina :) Wyzwanie.... wbić 90 lvl... SYnku albo masz ból dupy o świat albo na tym forum ciągle siedzą idioci myślacy że na kimś wrazenie zrobią :) Najwidoczniej chyba ciągle wydaje ci się że życie to gra :) A 90 lvl... nie chce mi się już na tej lidze kolejnego wbijać :D Wbić 90 lvl to kilkanaście godzin ;p Waśnie bawię się na HC na priv lidze i cos mi się wydaje że nawet 1 szego aktu byś nie ogarnął , a takie wyzwania to ja nie wiem... albo sie za dużo naczytałeś albo po prostu pajac jesteś jak sporo osób na tym forum bo chyba ciągle myslisz "że jesteś kimś". Ja nie gram w metina od dawna i zmądrzałem dzięki temu :D TObie też radzę :_) JEśli to forum się  podniesie - to mam nadzieję ze "twój poziom zostanie z niego wyjebany" bo przez takich jak ty to forum poszło się jebać :) Nie wiem na kim chcesz wrażenie zrobić ale ssd to może mamusia tobie dziecko kupiła :) 

Skoro dla ciebie to wyzwanie wbić 90 lvl, to albo kupiłeś konto albo ktos inny nabił ci na nim tyle godzin w PoE ;) Powodzenia. Może kiedyś dorośniesz :) 

http://prntscr.com/lpljnd

7812818616.png

• 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

A "co ma piernik do wiatraka" Metin i PoE to dwie różne gry i pochodzące z różnych kręgów kulturowych - PoE to produkcja "zachodnia" chociaż

z N.Z a Metin to jakaś zabawka ze wschodu i to dalekiego i to nie ma porównania - bez sensu adresatami tych gier są dwie różne grupy docelowe

i więcej wspólnego mają ze sobą Diablo i PoE jak Metin z tymi grami już bardziej z badziewiem pod nazwą LoA czy LoL.

Dyskusja jest bezprzedmiotowa.