Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chrome "nawiązuje bezpieczne połączenie"


bystek7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem od wczoraj ponieważ chrome bardzo wolno wczytuje strony. W lewym dolnym rogu jest napis "nawiązuje bezpieczne połączenie". W przeglądarce Edge wszystko normalnie działa. Próbowałem trybu incognito i problem również występuje. Dodam że komputer jest świeżo po formacie. Szukałem rozwiązań w necie ale nic nie pomogło. Ktoś jakieś pomysły?

 

 

Teraz zauważyłem, że gdy włączam Edge chrome również przez jakiś czas chodzi normalnie... 

 

 

Edit:/ Naprawiłem. Wyłączenie usług kryptograficznych za radą znalezioną w internecie pomogło ;) 

Opublikowano
Dnia 18.11.2018 o 12:06, bystek7 napisał:

W lewym dolnym rogu jest napis "nawiązuje bezpieczne połączenie

Wczytuje protokół bezpieczeństwa SSH. Nie ma to nic wspólnego z szybkością przeglądania strony. W ustawieniach---> zaawansowane na dole strony jest taka zakładka jak Resetowanie komputera i czyszczenie danych. Przetestuj to i powiedz czy działa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...