Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem - handlarze, emotki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Handlarze sie nie otwieraja, jest 'okno handlu otwarte'... Do tego przegladalem syserr i jest czysty, nic nie doprowadza do tego jaki jest blad

 

 

2. Gdy klikne na moba i dam emotke, to mob ja rowniez wykonuje....

 

 

 

 

Jakies nakierowanie na dokladne pliki, czy cos? Jest taka mozliwosc? W razie potrzeby, abym cos doslal... Nie ma problemu

widze, ze chyba nikt nie zna mozliwego problemu.. XD

Spokój nastał w moim sercu, wszystko znowu jest na miejscu. Odnalazłem w sobie spokój, wyrzuciłem wręcz niepokój. Pokazałem silną wolę i od teraz mam swobode... ;o

  • Aive zmienił(a) tytuł na Problem - handlarze, emotki
Opublikowano
Dnia 17.11.2018 o 17:06, VinoxeQ napisał:

1. Handlarze sie nie otwieraja, jest 'okno handlu otwarte'... Do tego przegladalem syserr i jest czysty, nic nie doprowadza do tego jaki jest blad

 

 

2. Gdy klikne na moba i dam emotke, to mob ja rowniez wykonuje....

 

 

 

 

Jakies nakierowanie na dokladne pliki, czy cos? Jest taka mozliwosc? W razie potrzeby, abym cos doslal... Nie ma problemu

widze, ze chyba nikt nie zna mozliwego problemu.. XD

Nie no stary fajnie masz nie ma co! haha emotki na psach tego jeszcze nie było odkąd tu jestem hahaha, aż dostaniesz ode mnie lajka! XDD 

Powiedz Ty mi, masz pliki na source czy nie source? Jak nie, to odpuść sobie stawianie serwera bez source, to nie czasy, gdzie wyciągało się pseudo code by stworzyć jakiegokolwiek diffa i to jeszcze uciążliwe bo za każdym razem bo pseudo code był zbliżony tylko w 96% albo nawet 90% do tego co było w game xD no zaraz dostane hejcior, że to zaledwie 10% kodu i też tak to jest xD ja zaokrąglam do obecnego stanu xd 

Ale nie no leje się ze śmiechuz emotek, że moby tez je wykonują! Kurde nagraj film proszę na pamiątkę xd naprawdę, to hit xD 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...