Skocz do zawartości
  • 0

Szybsze rozwiązanie niż _IE.au3

xFrez
 Udostępnij

Pytanie

Hej.

Zrobiłem bota to wysyłania ataków na plemionach.

Zrobiłem to na takiej zasadzie, że przeglądarke umieszczam w obiekcie w GUI (_IECreateEmbedded()), a obiekt ukrywam.

Bot ma konsolkę dzięki której wiem co się dzieje.

Najpierw robię sobie liste ataków innym programem (generuje link do ataku oraz dane kiedy wysłać, wrzuca to do pliku INI), potem bot to odczytuje i czeka na moment, loguje się na konto i wysyła atak o danej godzinie za pomocą _IEAction. Rzecz w tym, że Internet Explorer strasznie muli. Jak odpale normalnie tą przeglądarke i wejdę na plemiona, wszystko jest leeko przymulone. Nie dziwne więc, że nieraz jak atak bot ma wysłać na konkretną godzinę (a to jest ważne, aby dobre synchro było) to robi się opóźnienie o sekundę (a koledze, któremu dałem do testowania - nawet i 4 sekundy).

Czy jest jakaś alternatywa dla _IE? Albo inaczej - co innego byście polecali?

Zależy mi na tym, żeby nie instalować żadnego innego oprogramowania typu webdriver itp. oraz żeby bot działał w tle.

Ewentualnie mogłoby działać w oparciu o inną przeglądarkę, ale jak brałem się za robienie bota to przez pierwszą dobę próbowałem innych bibliotek i skończyło się na tym, że wybrałem _IE (ze względu, że nie udało mi się innych ogarnąć).

Może ma ktoś coś sprawdzonego przy boceniu?

pozderki

@edit

Myślałem, żeby się przerzucić na inny język programowania, który będzie równie dobry do tworzenia botów, ale będzie wielowątkowy (z prawdziwego zdarzenia) i będąc przy tym dosyć szybkim. Z tym, żeby był łatwy do nauki. Ewentualnie ktoś może się podzielić swoimi doświadczeniami w tych kwestiach, będę wdzięczny.

Edytowane przez xFrez

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Alternatywa jest FF.au3, ewentualnie WinHttp.au3 do wysylania samych requestow bez zbednej przegladarki. Jak koniecznie musi ona byc to napisz tego bota w js, ewentualnie np. Python + Selenium webdriver. Generalnie takiego bota zrobisz to chyba w kazdym jezyku. Polecam wymienionego wczesniej pythona, chyba, ze chcesz tego bota potem sprzedawac, to wtedy raczej C# sprawdzi sie lepiej. :)