Skocz do zawartości
  • 0

Zmienienie rozmiaru partycji

MasterWin
 Udostępnij

Pytanie

Siemka

Chciałbym powiększyć rozmair partycji C chciałem do tego użyć programu EaseUS Partition Master lecz gdy chce zapisać zmiany wyskakuje opcja by wykupic jakiś abonament.

Nie widze opcji by zrobic to bez płacenia więc są może inne programy?

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Tak, ja osobiście polecam program:

AOMEI Partition Assistant 

W wersji darmowej możliwe jest normalnie zwiększenie. Wersje Pro też są darmowe, bo są klucze aktywacyjne jako serial normalnie i poprzednio wyjaśniałem dlaczego się aktywują i nie chce mi się drugi raz wałkować tego xD 

Ja mam na wersję 6.0 bo w promocji były takie ;p 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

• 0

Spróbuję użyć tego programu. Wiem też próbowałem wbudowaego programu lecz nie mogłem powiększyć. 

@kamil2321 Gdy chce dodać właśnie do tego dysku C miejsce to wyskakuje mi właśnie opcja wykupienia abonamentu. 

Znalazłem klucz tylko teraz mam kolejny problem. Restartuje mi się komputer po ustaleniu wszystkiego w aplikacji i nic sie nie dzieje po włączeniu. Przy każdej próbie wyskakuje mi błąd że dysk C jest w tej chwili używany.

Edytowane przez MasterWin

• 0
8 godzin temu, MasterWin napisał:

Spróbuję użyć tego programu. Wiem też próbowałem wbudowaego programu lecz nie mogłem powiększyć. 

@kamil2321 Gdy chce dodać właśnie do tego dysku C miejsce to wyskakuje mi właśnie opcja wykupienia abonamentu. 

Znalazłem klucz tylko teraz mam kolejny problem. Restartuje mi się komputer po ustaleniu wszystkiego w aplikacji i nic sie nie dzieje po włączeniu. Przy każdej próbie wyskakuje mi błąd że dysk C jest w tej chwili używany.

Ym wiesz co? Ja to polecam tak, napisać do mnie na gg a jak nie masz to napisz przez moją stronę bądź załóż sobie gg i wolę Ci pomóc zdalnie. Bo szybciej będzie mi to ogarnąć zdalnie niż normalnie pisząc bo wtedy mam pewność, że wszystko co widzę jest dobrze. Heh. Zwykle, każdy wybiera zdalną pomoc przez AnyDeska i nie odpisuje więcej na tematy na PC bo pomagam xd 

A wolę mniej pisać bo zaraz zlecą się jakieś ameby i hejtować mnie będą a tak to zdalnie ogarnę i reputację sobie polepszę xd 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00