Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z czatem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka dodałem sobie szept krolestwo i lvl do czatu i mam mały problem otóż jak wpisuje !wiadomosc to na chacie wyskakuje: [Chunjo] [Lv. 100] Nick: nick (Szept)
Jak klikne (szept) to w okienku z nickiem od szeptu wyskakuje tresc wiadomosci.

oto kod z input_main:


char chatbuf_global[CHAT_MAX_LEN + 1];
const char * ColoredEmpireNames[4] = {" ", "|cFFFF6060[Shinshoo]|r", "|cFFFFFF00[Chunjo]|r", "|cFF0080FF[Jinno]|r",};
        
int len = snprintf(chatbuf_global, sizeof(chatbuf_global), "%s |cFF96fe3c|h[Lv. %d]|h|r %s: %s |cffffc700|Hszept:%s|h(Szept)|h|r", ColoredEmpireNames[ch->GetEmpire()], ch->GetLevel(), ch->GetName() ,ch->GetName(), buf);
 

 

                         

 

Opublikowano

Dziwisz się? Bo ja nie.

Na mój gust mniej więcej kod powinien wyglądać:
 

char chatbuf_global[CHAT_MAX_LEN + 1];
const char * ColoredEmpireNames[4] = {" ", "|cFFFF6060[Shinshoo]|r", "|cFFFFFF00[Chunjo]|r", "|cFF0080FF[Jinno]|r",};
int len = snprintf(chatbuf_global, sizeof(chatbuf_global), "%s |cFF96fe3c[Lv. %d]|r |cffffc700|Hszept:%s|h(Szept)|h|r %s : %s", ColoredEmpireNames[ch->GetEmpire()], ch->GetLevel(), ch->GetName(), ch->GetName(), buf);

Choć i tak śmieszy mnie ten kod, bo oficjalnie takiego kodu w ogóle nie powinno być, by implementować chatbuf_global skoro jest chatbuf zwykły.. ale widziałem gorsze akcje zniczowe. 

 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano
46 minut temu, yacht napisał:

@kamil2321 a mógłbyś mi przerobić to żeby wyglądało to tak? [Chunjo] [Lv. 100] Nick: wiadomosc (Szept)

A może sam się naucz w końcu czegoś, a nie żeby każdy robił za Ciebie ludzie ..
Dajcie rybę to zje rybę.
Dajcie wędkę to złowi rybę i zje.

bgfp marvelia.png

 

Opublikowano
4 godziny temu, Protektor napisał:

A może sam się naucz w końcu czegoś, a nie żeby każdy robił za Ciebie ludzie ..
Dajcie rybę to zje rybę.
Dajcie wędkę to złowi rybę i zje.

Spokojnie xd nie denerwuj się.. nie na mojej zmianie.. xd

 

5 godzin temu, yacht napisał:

@kamil2321 a mógłbyś mi przerobić to żeby wyglądało to tak? [Chunjo] [Lv. 100] Nick: wiadomosc (Szept)

Tak, ja mogę wszystko :)

Zapodaj proszę pliki pythona, to tam tkwi problem. Teraz Ci nie napisze jakie pliki, powinieneś wiedzieć jakie dać. Jeśli nie wiesz, daj całe rooty. xd

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...