Skocz do zawartości

Dwa monitory

Neneko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podłączyłem monitory według filmu na yt. Problem w tym, że w drugim monitorze nie ma menu. i za każdym razem jak chce coś włączyć napierw muszę włączyć na pierwszym monitorze i dopiero potem przesunąć na drugi. Czy jest włączenia pasku startowego również do drugiego monitora? Problem jest również na filmie, ale chłopak chyba się tym nie przejmował, a może nie ma takie sposobu.

Edytowane przez Neneko
wpisałem tekst w spoiler/.

Chodzi Ci o menu start? Ono jest tylko na monitorze głównym. Tak samo aplikacje będą Ci się włączać na monitorze głównym a później możesz je przenosić na drugi. Przynajmniej u mnie tak jest :v

Polecam zainstalowac windows 10 tam problem ten nie wystepuje.

Edytowane przez Kaori.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

16 minut temu, el capo napisał:

Chodzi Ci o menu start? Ono jest tylko na monitorze głównym. Tak samo aplikacje będą Ci się włączać na monitorze głównym a później możesz je przenosić na drugi. Przynajmniej u mnie tak jest :v

Nie ma możliwości dodania go również do drugiego? 

Windows ma opcje załączenia na drugim monitorze paska wystarczy ją użyć. 

Bez problemu można na większej ilości monitoró i bez problemu na każdym jest menu dostępne.  

Niektóre programy zawsze uruchamiają się na głównym ekranie , inne znowu zapisują pozycję gdzie ostatnio były otwierane i tam sie uruchamiają. W razie braku pozycji wracają do głównego ekranu 

Edytowane przez Ktosiu

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.