Skocz do zawartości

Jaki prywatny serwer?

RyXeL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem graczem prywatnych serwerów WoW'a na globala czasu nigdy nie miałem ale do rzeczy grałem od 2013 na GamerDistrict ale niestety upadł na wersji 3.3.5 i kieruje do was pytanie czy ktoś zna jakiś fajny server na tym dodatku? Warmane chyba odpada bo tam są kolejki po 1k osób i czekanie po godzinę obojętnie jaki rate nawet x1

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

9 minut temu, Kaori. napisał:

Nie wiem czy wiesz ze sunwell znowu stoi tyle ze z inna administracja. https://sunwell.pl

No tak, zapomniałem, nawet mam tam konto ... Bądź poważny i nie polecaj śmieciowych serwerów ;) Administracja się zmieniła i co z tego? Stoi tyle samo? Ile stał poprzedni Sunwell? 

76561198169311417.png

14 minut temu, Creative napisał:

No tak, zapomniałem, nawet mam tam konto ... Bądź poważny i nie polecaj śmieciowych serwerów ;) Administracja się zmieniła i co z tego? Stoi tyle samo? Ile stał poprzedni Sunwell? 

Grajac na prywatmych serwerach nigdy nie wiadomo kiedy padna. Pisal przeciez ze warmane odpada wiec co innego jak nie sunwell?

Edytowane przez Kaori.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

4 godziny temu, Kaori. napisał:

Sunwell najlepszy Polski serwer wotlk.

3 godziny temu, Creative napisał:

Sunwell nie jest polskim serwerem, już nie. Administracja jest gorsza niż poprzednia. Uśmiercili swój poprzedni realm bo dostrzegli hype i trzeba było coś postawić na gotowych plikach. Sunwell to international. Gamer-district nie dawno się otworzył, na nowo. Tylko, że mają kiepskie opinie. Warmane jak to warmane, mnóstwo wygearowanych graczy, tylko że oni kupili ten sprzęt w sklepie za gotówkę. 

giphy.gif

9 godzin temu, Sav napisał:

Sunwell nie jest polskim serwerem, już nie. Administracja jest gorsza niż poprzednia. Uśmiercili swój poprzedni realm bo dostrzegli hype i trzeba było coś postawić na gotowych plikach. Sunwell to international. Gamer-district nie dawno się otworzył, na nowo. Tylko, że mają kiepskie opinie. Warmane jak to warmane, mnóstwo wygearowanych graczy, tylko że oni kupili ten sprzęt w sklepie za gotówkę. 

Ale te 12k graczy na starym lich kingu coś mówi ;) 

76561198169311417.png

1 godzinę temu, Creative napisał:

Ale te 12k graczy na starym lich kingu coś mówi ;) 

To nie są realne liczby, wielokrotnie to udowodniono. Musiałbym poszukać na reddicie czy też youtubie. Nawet jeśli, to ich skrypty były kiepskie i jedyne co mieli dobre kiedykolwiek to reklamę :)

giphy.gif

Warmane odpada ze względu na to że jak wracam do domu o 19-20 to już są kolejki więc nie mam jak sie zalogowac przed szczytem 

Dnia 11.11.2018 o 03:48, Sav napisał:

Gamer-district nie dawno się otworzył, na nowo. Tylko, że mają kiepskie opinie.

Właśnie sprawdziłem że jest nowy realm x1 nie wiem dlaczego są kiepskie opinie bo z doświadczenia na temat tego servera wiem że mieli chyba najlepsze skrypty i wszystko działało jak trzeba pogramy zobaczymy jak to wygląda bo granie na dodatku Legion na Freakz mnie nudzi mythic dungeony można robić solo,jeśli to tak wygląda na globcu to troche przesada. Ale dziękuję za wszystkie odpowiedzi

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

2 godziny temu, RyXeL napisał:

Warmane odpada ze względu na to że jak wracam do domu o 19-20 to już są kolejki więc nie mam jak sie zalogowac przed szczytem 

Właśnie sprawdziłem że jest nowy realm x1 nie wiem dlaczego są kiepskie opinie bo z doświadczenia na temat tego servera wiem że mieli chyba najlepsze skrypty i wszystko działało jak trzeba pogramy zobaczymy jak to wygląda bo granie na dodatku Legion na Freakz mnie nudzi mythic dungeony można robić solo,jeśli to tak wygląda na globcu to troche przesada. Ale dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Nie mieli najlepszych skryptów co nowy serwer tylko potwierdza. Gdy sunwella nazywali bugwellem to i owszem, miał najlepsze skrypty GD. 
Te kiepskie opinie to akurat nie co do skryptów, tak by sprostować. Admini są ponoć tak dojrzali jak zeszła gimbaza. Wystarczyło wejść na discord  wytknąć błędy, czy skrytykować by wyłapać banicje. Ogólnie jak gówniarze się zachowują, ot typowi admini z polski, frustraci(w 80%)

Edit; Wyprzedając pytanie o jakieś inne serwery, na innych dodatkach to: Freakz(Legion, jedyna opcja na ten dodatek), Tauri-wow(MoP, bardzo dobrze oskryptowany serwer, momentami lepiej niż wotlk), Cataclysm(Tutaj jest biednie, Atlantiss i Hades, no ale obydwa się bujają na widełkach 300-600 osób i Hades jest lepiej oskryptowany), WoD nie istnieje. 

Edytowane przez Sav
Zapomniałem czegoś dopisać.

giphy.gif

• 4 miesiące temu...
  • Aive zmienił(a) tytuł na Jaki prywatny serwer?
  • 10 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...