Skocz do zawartości

Problem z instagramem

Bóbr.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Amove napisał:

Jesteś asłuchalny, aplikacja instagram nie toleruje twojego głosu :f.

Weź upewnij się czy podczas nagrywania nie zasłaniasz mikrofonu kto wie :13_upside_down: 

Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? 

Wyraźnie napisałem, że przy innych aplikacjach coś takiego się nie dzieje, więc jeśli bym zasłaniał mikrofon to w innych aplikacjach pewnie też. 
Jak masz zamiar pisać jakieś głupie odpowiedzi w tym stylu to możesz sobie darować :P

Szukam grafika, który zobi mi sygnaturkę ;)

1 godzinę temu, Amove napisał:

Już tak nie napinaj bo ci żyłka na pisiorku pęknie.

Usuń pamięć podręczną tej Aplikacji, bądź reinstalacja.

Dziękuję już za Twoje porady w tym temacie. Nie potrzebuję realnego spamu :D
Jakby przyczyna leżała w tak prozaicznych rzeczach to nawet bym tematu nie zakładał ;)

1 godzinę temu, Tyche napisał:

Spróbuj zainstalować od nowa. Jeżeli nie będzie dalej działało upewnij się czy głośnik i mikrofon nie są zasyfione, i czy nie chcący ich nie przykrywasz robiąc film. 

Na chuj robisz niepotrzebny spam? :P 
Wyraźnie napisałem, że w innych aplikacjach się tak nie dzieje, więc co ma do tego syf?
Temat się czyta zanim się odpowie, a nie klepie się bezmyślnie tracąc czyjś jak i swój czas.

1 godzinę temu, _Venti napisał:

masz chujowy telefon, iphone'y to się wykorzystuję co najwyżej do jebania o ścianę licząc który pierwszy się rozpierdoli w mak a nie w poważne użytkowanie jak instagram

Nie pytam o zdanie na temat sprzętu bo zupełnie nie interesuje mnie ono, tym bardziej, że jest jakiegoś szaraka bez wiedzy :P

21 godzin temu, Bóbr. napisał:

Na chuj robisz niepotrzebny spam? :P 
Wyraźnie napisałem, że w innych aplikacjach się tak nie dzieje, więc co ma do tego syf?
Temat się czyta zanim się odpowie, a nie klepie się bezmyślnie tracąc czyjś jak i swój czas.

Nie pytam o zdanie na temat sprzętu bo zupełnie nie interesuje mnie ono, tym bardziej, że jest jakiegoś szaraka bez wiedzy :P

Na chuj się spinasz? Ludzie próbują ci pomóc, a ty wielki bóg chuj wie czego. Wyjeb telefon przez okno, bo i tak ekran pęknie jak zobaczy twój ryj. 

Pewnie kupiłeś Iphone MADE IN CHINA i się dziwisz. 

3 godziny temu, Creative napisał:

A masz możliwość ogarnięcia tego na drugim modelu takim samym? W sensie nagraj takim samym modelem od kumpla czy kogoś tam i porównaj jakość. Potem pomyślimy.

Na innych 6s wszystko jest okej. Mam znajomych i ich filmy mają normalny dzwięk.

2 godziny temu, Reveur napisał:

Według mnie wina leży po stronie aplikacji. Spróbuj pobrać starszą wersję Instagrama, bo z tego co widzę na internecie to nie tylko Ty miałeś taki problem.

Też mi się tak wydaje, że wina leży po stronie aplikacji. Tylko niewiadomo jak to ugryźć bo nawet redit zbyt dużo nie mówi na ten temat. Wcześniej tak na pewno nie było. Nie jestem w stanie powiedzieć czy to po aktualizacji się zmieniło czy jakoś w cyklu użytkowania aplikacji. Możliwe, że to wina aktualizacji, ale wtedy byłoby dużo takich tematów w sieci bo w chuj osób jeszcze używa 6s, a nie ma zbyt wielu tematów poruszających ten temat.

3 godziny temu, Tyche napisał:

Na chuj się spinasz? Ludzie próbują ci pomóc, a ty wielki bóg chuj wie czego. Wyjeb telefon przez okno, bo i tak ekran pęknie jak zobaczy twój ryj. 

Pewnie kupiłeś Iphone MADE IN CHINA i się dziwisz. 

Weź Ty człowieku idź po rozum do głowy. Założyłem temat wystarczyło przeczytać jego treść i jeden post niżej żeby wiedzieć, że to co oferujesz to rozwiązanie dla idiotów i każdy to robi na początku, oraz to, że w moim przypadku to na pewno nie pomoże :)

Pozdrawiam i możesz już przestać się udzielać w tym temacie bo echo Twojej głupoty jest tutaj zbędne :P

4 minuty temu, Creative napisał:

To próbuj na starszych wersjach apki i zobacz jaki efekt. 

Nakierujesz mnie gdzie takową wersję znajdę i jak ją zainstaluję bo z tego co wiem to nie jest tak, że spoza appStore można sobie wszystko instalować bezproblemowo na ios :D

3 minuty temu, Bóbr. napisał:

Nakierujesz mnie gdzie takową wersję znajdę i jak ją zainstaluję bo z tego co wiem to nie jest tak, że spoza appStore można sobie wszystko instalować bezproblemowo na ios :D

A nie macie czasem funkcji jak Android, że możecie w aplikacjach przywrócić poprzednią wersję? 

76561198169311417.png

• Aive zmienił(a) tytuł na Problem z instagramem