Skocz do zawartości

Problem z Clientem gry

adkins1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, napotkałem na o to taki problemik... Kiedy odpalam client LoL'a wszystko jest w jak najlepszym porządku, wszystko się załącza - nie ma problemu. Ale już kiedy wpisuje swój login i hasło do konta klikam "zatwierdź" i... bardzo długo trwa logowanie do samego konta. To samo jest już jak się zaloguje, chcę wejść w sklep wszystko długo trwa, w jakąkolwiek opcje bym nie wszedł wszystko się buguje, zacina itp.

Informacje:

- Mój internet jest jak najbardziej w porządku.

- Mój komputer nie jest za słaby (gram na lapku) ale jeszcze jakieś 3 dni temu używałem komputera z dużo słabszymi wymaganiami i było wszystko w porządku.

Działania jakie podjąłem:

- Reinstal Ligi Legend.

- Naprawa poprzez funkcję w cliencie.

- Już nawet zaznaczałem te opcje żeby klient działał na słabszych wymaganiach oraz zeby podczas gry znikał.

NIC NIE DZIAŁA, PROSZĘ O POMOC. Jeśli ktoś pomoże, stawiam flaszkę i wysyłam poleconym :) Dzięki!

22 minuty temu, adkins1 napisał:

Ad. 1. Czym najlepiej skanować komputer?

Ad. 2. Sterowniki zaktualizowane (ew. który sterownik mógłby za to odpowiadać? Chyba tylko karty graficznej prawda?)

Ad. 3. Komp jest około tygodnia po formacie.

Ogólnie na malware, ransomware, itp. Driver Booster i aktualizuj.

76561198169311417.png

11 godzin temu, adkins1 napisał:

Ad. 1. Czym najlepiej skanować komputer?

Ad. 2. Sterowniki zaktualizowane (ew. który sterownik mógłby za to odpowiadać? Chyba tylko karty graficznej prawda?)

Ad. 3. Komp jest około tygodnia po formacie.

1. CCleaner

2. Yup

3. Pokaż w ogóle specyfikację PC

Bez nazwy-2.png

Dnia 10.11.2018 o 10:37, adkins1 napisał:

Zabrałem się za formatowanie lapka jeszcze raz, napisze czy cos to dało.

Widać poprawę?

Wiem, że pewnie bardzo chciałbyś uzyskać rozwiązanie problemu, w tym konkretnie miejscu, ale jeżeli żadne z powyższych nic nie pomogło, to na Twoim miejscu spróbowałbym zapytać w supporcie Riotu.

Różnica, pomiędzy nami, a pracownikami riotu, jest taka, że ludzie odpowiadający za pomoc techniczną z pewnością rozwiązywali już podobne problemy, znają specyfikację tego clienta i są przygotowani do odpowiadania na tego typu pytania, my niestety nie.

giphy.gif

3 godziny temu, Kaktus. napisał:

Widać poprawę?

Wiem, że pewnie bardzo chciałbyś uzyskać rozwiązanie problemu, w tym konkretnie miejscu, ale jeżeli żadne z powyższych nic nie pomogło, to na Twoim miejscu spróbowałbym zapytać w supporcie Riotu.

Różnica, pomiędzy nami, a pracownikami riotu, jest taka, że ludzie odpowiadający za pomoc techniczną z pewnością rozwiązywali już podobne problemy, znają specyfikację tego clienta i są przygotowani do odpowiadania na tego typu pytania, my niestety nie.

A ileż to razy podawali rozwiązania, których użycie niczym nie skutkowało? :) Oni często sami nie wiedzą jak sobie poradzić z danym problemem bo ileż to razy już wklepywałem oklepane formułki z ich FAQ i nic to nie dawało. 

76561198169311417.png