Skocz do zawartości

Komputer się włącza i wyłącza

Katu177
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj mój komputer podczas uruchamiania jak w tytule włącza się i wyłącza, mija z około 5 sekund i to się powtarza dopuki nie wyłączę zasilania. Muszę jeszcze dodać ,że komputer mam prawie 3 miesiące i prawie działał bez szwanku (czasami podczas klikania przycisku power dioda zasilania płyty głównej i karta graficzna się zaświecały, a inne ledy już nie ,i komputer się nie uruchamiał dopuki nie kliknołeś ponownie przycisku power)(wszystkie światełka tak samo się zachowują jak podczas tych poprzednich ,,ustereczek'')

Zrobiłem już chyba wszystko (odłączyłem i podłączyłem kable, zamieniałem miejsca ramu, zmieniłem baterie bios). Po zmianie baterii bios komputer działał dobrze, ale tylko przez 10 minut. Później wyskoczył jakiś błąd i musiałem zresetować komputer bo całkowicie się zawiesił. Po resecie problem spowrotem powrócił. Moim zdaniem może być to wina płyty głównej, a wy co uważacie?

Specs komputera:

I5 8500

GTX msi 1050ti

Xfury ram 8gb dual-chanel. 2133

Gigabyte aorus z370 gaming 3- płyta główna

Dysk SSD adata 512gb

Zasilacz  bequiet power system 9 600w

Obudowa Modecom oberon pro glass.

Z góry dziękuję za pomoc.

• Aive zmienił(a) tytuł na Komputer się włącza i wyłącza

Wygląda na to że to coś z plytą główną. Jesli masz gwarancje to ją oddaj moze ci wymienią na nową.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T