Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Zmiany stylistyczne


xOstateczny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

http://prntscr.com/law59o < wychodzi poza blok

http://prntscr.com/law5hi < tą ikonkę można nieco zmniejszyć

a tutaj: http://prntscr.com/law5o2 można zrobić tak, żeby aktualne miejsce naszego pobytu już od razu było podświetlone, ponieważ podświetlenie jest w hover bez <a> i dziwnie to wygląda

http://prntscr.com/law6yh tutaj za to nie wiem po co znajduje sie przecinek, już lepiej wyglądałby ":"

Bez nazwy-2.png

Opublikowano
9 minut temu, xOstateczny napisał:

 

http://prntscr.com/law59o < wychodzi poza blok

http://prntscr.com/law5hi < tą ikonkę można nieco zmniejszyć

a tutaj: http://prntscr.com/law5o2 można zrobić tak, żeby aktualne miejsce naszego pobytu już od razu było podświetlone, ponieważ podświetlenie jest w hover bez <a> i dziwnie to wygląda

http://prntscr.com/law6yh tutaj za to nie wiem po co znajduje sie przecinek, już lepiej wyglądałby ":"

 

Tylko prośba, zwracajcie uwagę, czy dana osoba nie zgłosiła już tego samego ;)

 

Co do ostatniego to poszukam gdzie jest to tłumaczenie, bo widzę, że składa się z kilku zmiennych i nie moge namierzyć tego przecinka, a i sama konstrukcja jest troszkę dziwna

EXPmIpC.gif

Opublikowano

@Lord Makin wybacz, trudno odnaleźć się w tych tematach

 

//add

http://prntscr.com/lawvos - href jest nałożony tylko na avatar, najlepiej byłoby dać na nick również, a jeszcze lepiej na cały blok.

 

http://prntscr.com/lawwyq - może w tym miejscu dodać strzałkę wysuwającą news?

 

@Nightmare' Po kliknięciu EDYTUJ -> ZAPISZ, i w tym samym okienku ponowne EDYTUJ powiela bloki edycji:

https://gyazo.com/d1452b680504cd443d5afa8c23496327

 

 

//more_next

https://gyazo.com/53ee1cec2fa931b17a34eb13fa012867 

 

http://prntscr.com/lax26r - tutaj jakiś obrys, albo zmienić umiejscowienie nagród bo kupowo to wygląda

 

http://prntscr.com/lax59u - jednolitość

 

nie wiem czy to takie ważne, ale są rzeczy w JĘZYKU ANGIELSKIM nie przetłumaczone, np. "Lokalizacja", "Płeć"

 

https://gyazo.com/72347d1f02684842474ee173ccda5d37 - podświetla jakoś dzwinie te teagi

Bez nazwy-2.png

Opublikowano

1. Done

2. Done

3. Done

4. Makin

 

============================

Drugie Zgłoszenie

============================

 

W  trakcie realizacji...

Opublikowano

======================

Drugie Zgłoszenie

======================

 

1. Done - Na nicku

2. Brak pomysłu, zaproponuj coś

3. Done

4. Done

5. Done

6. Done

 

@xOstateczny

Opublikowano
8 godzin temu, Lord Makin napisał:

4. Sprawdź proszę @xOstateczny

Done

6 godzin temu, Nightmare' napisał:

2. Brak pomysłu, zaproponuj coś

1 -

 

 

1.png

2 -

 

2.png

3 -

 

3.png

4 -

 

 

4.png

 

Prosze o nie zamykanie tematu, jak cos nowego bedzie sie pojawiac to bede tutaj wrzucał żeby syfu nie robić

 

 

[III]

1. Jakiś odstęp w wyszukiwaniu, bo zlewa sie i dziwnie wygląda: http://prntscr.com/lb0muj https://prnt.sc/lb0mta

2. Kolejny dziwny bug: Profil > Aktualizacje statusów > "Wyświetl więcej odpowiedzi"  https://gyazo.com/17c2db6c4f87eb06a164460da7526795

Bez nazwy-2.png

Opublikowano

================

Trzecie Zgłoszenie

================

 

1. Done

2. Zweryfikuj

Opublikowano
9 godzin temu, Nightmare' napisał:

6. Done

@xOstateczny

Tagi cały czas tak samo się podświetlają (np. pod tematem)

 

17 minut temu, Nightmare' napisał:

2. Zweryfikuj

Done

 

http://prntscr.com/lb1xbf - dodaj do trzeciego zgłoszenia, GRID się przesunął

 

@Nightmare' 1920x1080

 

Znowu rip grid w BLOGACH -> http://prntscr.com/lb1z29

Bez nazwy-2.png

Opublikowano
8 minut temu, xOstateczny napisał:

Tagi cały czas tak samo się podświetlają (np. pod tematem)

 

Done

 

http://prntscr.com/lb1xbf - dodaj do trzeciego zgłoszenia, GRID się przesunął

 

Rozdziałka?   Done.

Opublikowano

1. Blogi Done

2. Ajax dla paginacji został wyłączony wczoraj bo wymaga naprawy w działach - dlatego ta opcja chwilowo nie działa.

3. Done

 

Opublikowano

[IV]

1. Menu dziwnie się rozjeżdża w wersji mobilnej:

 

Screenshot_20181029-184742_Chrome.jpg

2 - proponuje dodać więcej opcji edycji postów dla telefonu.

3 - Obserwuj nie jest wycentrowane i to na dole dziwnie wygląda Screenshot_20181029-185232_Chrome.jpg

 

4. Komentarze w statusach, kiedy osiągają duże ilości znaków, niech mają opcję "Rozwiń"

Bez nazwy-2.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia ‎29‎.‎10‎.‎2018 o 18:52, xOstateczny napisał:

[IV]

1. Menu dziwnie się rozjeżdża w wersji mobilnej:

 

Screenshot_20181029-184742_Chrome.jpg

2 - proponuje dodać więcej opcji edycji postów dla telefonu.

3 - Obserwuj nie jest wycentrowane i to na dole dziwnie wygląda Screenshot_20181029-185232_Chrome.jpg

 

4. Komentarze w statusach, kiedy osiągają duże ilości znaków, niech mają opcję "Rozwiń"

 

1. Nie bardzo rozumiem

2. A konkretniej?

3. Za moment ogarnę - Edit, ogarnięte

4. No tu za bardzo nie mamy pola do manewru, chyba że tłumaczenie zostanie skrócone i wtedy będzie się to wyświetlać w jednej linii. Także decyzja @Lord Makin

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...