Cześć,
Na forum został przywrócony system nagród. Zrezygnowaliśmy z poziomów I-V, zatem teraz do zdobycia jest ich trochę mniej, ale przywilejów z nimi związanych jest jeszcze więcej - tak, aby były odczuwalne podczas korzystania z forum. Czekają nas jeszcze zmiany graficzne w tym kierunku, plakietki zostaną dostosowane do obecnego wyglądu forum. Wszystkie poza pierwszą, czyli Champion, idą w parze z dedykowaną rangą. Poniżej opis każdej z nagród konkursowych.