Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Bin/Sh - Nie Działają Różne Spodoby Na Ten Błąd!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem, gdyż wyskakuje mi błąd bin/sh. A jak wpisuje

fsck

to nic nie wyskakuje , wpisze tez

fsck -y

. Wie ktoś ocb?!

22618.gif

40863.png

 

To ja Zabrzan, tutaj mam unbanned.

Jeśli Ci pomogłem, daj plusa, a jeśli oczekujesz pomocy ode mnie, napisz na pw ;)

<3

Opublikowano

To też nie działa .. =/

22618.gif

40863.png

 

To ja Zabrzan, tutaj mam unbanned.

Jeśli Ci pomogłem, daj plusa, a jeśli oczekujesz pomocy ode mnie, napisz na pw ;)

<3

Opublikowano

Prosze, mam tu screena.

 

gbfdhfs.png

22618.gif

40863.png

 

To ja Zabrzan, tutaj mam unbanned.

Jeśli Ci pomogłem, daj plusa, a jeśli oczekujesz pomocy ode mnie, napisz na pw ;)

<3

Opublikowano

Kilkasz (enter)

i wpisujesz "fsck"

nastepnie y

az nie pojawia ci sie takie 2 komunikaty że można zresetowac serva ;)

sygna2ow.jpg

 

Opublikowano

To ja wiem, ale jak naciskam enter to właśnie wyskakuje to.. co jest wyżej na screenie

22618.gif

40863.png

 

To ja Zabrzan, tutaj mam unbanned.

Jeśli Ci pomogłem, daj plusa, a jeśli oczekujesz pomocy ode mnie, napisz na pw ;)

<3

Opublikowano

restartnij serwer jeszcze raz..

 

... a nie da sie z tym nic zrobić? ...

22618.gif

40863.png

 

To ja Zabrzan, tutaj mam unbanned.

Jeśli Ci pomogłem, daj plusa, a jeśli oczekujesz pomocy ode mnie, napisz na pw ;)

<3

Opublikowano

restartnij serwer i wtedy wpisz te fsck ...

 

Action > reset, dałem i jak wpisuje fsck to dalej to jest. A nie jest w tym ten błąd No such file or directory?...

22618.gif

40863.png

 

To ja Zabrzan, tutaj mam unbanned.

Jeśli Ci pomogłem, daj plusa, a jeśli oczekujesz pomocy ode mnie, napisz na pw ;)

<3

Opublikowano

W FTP, tylko teraz nie moge nic tam zrobić bo mi sie nie połączy... <.<

22618.gif

40863.png

 

To ja Zabrzan, tutaj mam unbanned.

Jeśli Ci pomogłem, daj plusa, a jeśli oczekujesz pomocy ode mnie, napisz na pw ;)

<3

Opublikowano

Podmieniłem plik mob_drop_item, bo tamten mi sie wyzerował. Zaedytowałem questa na start i tyle <_<

22618.gif

40863.png

 

To ja Zabrzan, tutaj mam unbanned.

Jeśli Ci pomogłem, daj plusa, a jeśli oczekujesz pomocy ode mnie, napisz na pw ;)

<3

Opublikowano

Refresh ...

22618.gif

40863.png

 

To ja Zabrzan, tutaj mam unbanned.

Jeśli Ci pomogłem, daj plusa, a jeśli oczekujesz pomocy ode mnie, napisz na pw ;)

<3

Opublikowano

Nie, nawet nie zdąże się zalogować. o.O

22618.gif

40863.png

 

To ja Zabrzan, tutaj mam unbanned.

Jeśli Ci pomogłem, daj plusa, a jeśli oczekujesz pomocy ode mnie, napisz na pw ;)

<3

Opublikowano

na poczatku jak wyskoczy blad klikasz enter

potem jak bedzie pusta linia bedzie tylko # wpisujesz fsck-y czekasz chwilke az bedzie cie prosilo znowu cos wpisac i wpisujesz exit wtedy juz nawet bez reboota serwer sie odpala :D

29105455.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...