Skocz do zawartości

[1.13.x][Survival-Działki] BrudnaEkipa

prist521

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacje o serwerze

» IP serwera: brudnaekipa.ench.pl

» Wersja serwera: 1.13.x

» Typ serwera: Survival-Działki

» Ilość slotów: 40

» Whitelista: Nie

» Autoryzacja: NoPremium

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chciałbym wam przedstawić nowy serwer Survival-Działki na wersję 1.13.x na nim znajdziesz takie rzeczy jak :

- Działki [możliwość dodania do niej kolegi]

- PremiumCasy

- Skille [Siła,Łucznictwo,Życie,itd.]

- Urozmaicone Craftingi

- Sklep

- Plecaki

- Eventy [parkour,chat,PvP]

- RandomTP

- Bossy [Wkrótce]

- DiscoZbroja

- Sprawdzarka

- I inne mniej ważne pluginy pod survival.

Rozgrywka

Rozpoczynamy przygodę na serwerze bierzemy ./kit gracz i zaczynamy zdobywać surowce wraz z kolegą aby przeżyć w tym brutalnym świecie, drugim krokiem jest zbieranie expa i ulepszanie swoich skilli dla jeszcze większego komfortu grania oraz uzbieranie przedmiotów na crafting działki która będzie niezbędna do tego aby czuć się bezpiecznie, zaczynamy tworzyć EQ potem wyruszamy gładzić innych przeciwników w walkach PvP oraz eventach za które są nagrody. Dalej historia napisze się sama.

Od Autora

Niestety 1.13.x to nowa wersja dlatego też mam nadzieje że to będzie na swój sposób innowacyjne :). Wiem że to survival  i jest takich 1010010 innych, lecz spróbuje zrobić rzeczy których nie znajdziecie na serwerach tego typu [działki zamiast gildii, bossy itd.]. Niestety serwer robiłem sam bez pomocy więc proszę o wyrozumiałość.

Informacje

Rekrutacja OFF (za proszenie o admina kick)

Multikonta - Zabronione! 

Dla pierwszych 5 osób po 1 PremiumCase w prezencie  oraz przy obecności min 5 graczy event na [Vipa].

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestię dotyczące serwera (problemy,dodatki), ponieważ to moja pierwsza prezentacja serwera,jestem przygotowany na dobre/złe komentarze oraz porady :) 

jAT5JdW.png

2018-10-12_21.27.17.png

2018-10-12_21.27.35.png

2018-10-12_21.27.47.png

2018-10-12_21.29.34.png

2018-10-12_21.28.06.png

2018-10-12_21.28.24.png

2018-10-12_21.42.48.png

Edytowane przez prist521
Brak podanego IP serwera XD
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [1.13.x][Survival   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...