Skocz do zawartości

[4Story] 4Ancient.eu Oldschool

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Oldschool serwer 4Story z czasów przed Gor (Patch 3.4)

7SjizFK.png

OFICJALNE LINKI:

Strona główna: 4Ancient.eu

Facebook: https://www.facebook.com/fourancient/

Forum: forum.4ancient.eu

REFLINK BY UZYSKAC NAGRODY WYMIENIONE NA DOLE

(https://www.4ancient.eu/register.php?ref=3F6160)

Na temat serwera:

Serwer istnieje już od 3 lat

Serwer nie posiada w itemshopie ekstraktów dalszego istnienia, trzeba je sobie samemu wydropić z łez bogini bądź zakupić za punkty bonusowe, które się uzyskuje za zabicie mobów. Wszystkie inne ulepki są do wydropienia na drugiej bitwie. Czyli ogółem serwer nie posiada systemu p2w jak na serwerach od gameforge. Na serwerze gra obecnie więcej osób niż na serwerze gameforge (PL).

Maksymalny lvl: 90

Mnoznik expa z questów: 4.8x

Mnożnik expa z potworów: 1.8x

1-4 srebra z jednego potwora (zależne od lvla)

Ulepszanie do +8 ma 100% na powodzenie.

Co 5 lvli dostaje się różne nagrody ułatwiające rozgrywkę (punkty bonusowe, ulepszacze)

Na stronie w strefie download również istnieje polskie spolszczenie klienta.

Oraz wiele, wiele więcej (reszta w prezentacji na dole)

ZAREJESTRUJCIE SIĘ Z REFLINKA, A DOSTANIECIE TE NAGRODY ZA WBICIE 80LVLA (trzeba również przegrać conajmniej 12h)

(https://www.4ancient.eu/register.php?ref=3F6160)

T8tXwYX.png

Screenshot z Keter w sobote o 12:00 (26.04.2019)

IMG00000068.jpg

7YD5d.png

hfVYc.jpg

hfVYc.jpg

Edytowano przez amed12345

mpcforum.jpg

Pani Kasia

Piękne stare czasy jak się grało w 4Story. Myślałem,że ogólnie ta gra przestała już funkcjonować, aż się łezka w oku zakręciła. Wbijam <3 

Pani Kasia

10 godzin temu, Turqusova napisał:

Nie da sie konta założyć "nazwa użytkownika zajęta"

użyj innego emaila.

mpcforum.jpg

Pani Kasia

Na serwerze nadal gra duża ilość osób, nawet większa niż w 2018

mpcforum.jpg

Nie polecam.. 

1- działają hacki, nie potrafią sobie poradzić niby aktualizując klienta, dzień później znowu hacki.

2- skorumpowana administracja, goście okradają konta starych graczy którzy długo nie logowali.

myślę że takie dwa powody wystarczą do odpuszczenia sobie tego czegoś

28 minut temu, krysia123344 napisał:

I jak sprawa wygląda na tym serwerze? Duzo osób gra? Warto zagrac? Jak nie to jakie serwery polecacie z duza iloscia osób

p4story jedyny serwer warty uwagi z ogromną ilością graczy tylko jedyny minus to p2w. ogólnie 4story już umarło lepiej pograć w inne gry.

Pani Kasia

Dnia 22.03.2019 o 21:25, krysia123344 napisał:

I jak sprawa wygląda na tym serwerze? Duzo osób gra? Warto zagrac? Jak nie to jakie serwery polecacie z duza iloscia osób

Na serwerze gra 400+ osób, do 600 podczas wojen. Drugi największy serwer 4story. Jedynie p4story ma więcej graczy.

Dla porównania serwery gameforge mają ~200 osób online.

Dnia 4.03.2019 o 23:24, AleTypek napisał:

Nie polecam.. 

1- działają hacki, nie potrafią sobie poradzić niby aktualizując klienta, dzień później znowu hacki.

2- skorumpowana administracja, goście okradają konta starych graczy którzy długo nie logowali.

myślę że takie dwa powody wystarczą do odpuszczenia sobie tego czegoś

"Hacki" działają w każdej grze, pojawiły się dopiero w lutym i zostały teraz naprawione. Po co mieli by okradać konta starych graczy, skoro mają możliwość stworzenia jakiegokolwiek itemku? Moje konto istnieje od 2017 i nie zostało w żaden sposób okradzione mimo, że się nie loguję od dawna z powodu braku czasu (można przez stronę sprawdzić bez logowania się do gry).

mpcforum.jpg

Na serwerze trwa właśnie event wielkanocny!

Od 20.04 do 22.04 będzie włączony drop jajek wielkanocnych z których może polecieć:

Spoiler

Large Luck
5x Arcane reagent
Almond Chocolate
Antidote
Ancient Coin
Pauldron Crystal
Quest x1.5

Codziennie od 19.04 do 22.04 o 20:00 będzie rozlosowane 10 skrzynek z których może polecieć broń PVP.

Raty wyglądają następująco:

Spoiler

19.04.2019 - 22.04.2019
00:01 - 23:59 +300% Experience
00:01 - 23:59 +100% more quest experience

19.04.2019
18:00 - 19:30 +500% Magic Item Drop (Instance 75)
20:00 - ItemGiveAway (1x 200% Experience Potion 2H)
22:00 - 23:59 +200% Item Drop (2nd Battle)

20.04.2019
00:01 - 23:59 +120% Quest Money
14:00 - 17:00 +150% gamble option event (chance for better runes)
17:00 - 21:00 +300% Rare Magic Upgrade (Blue ==> Yellow Options)
18:00 - ItemGiveAway (10x Master Formula, 10x Potion of Fortune, 5x Tinctures)
21:00 - 22:00 +250% Item Drop (Instance 79)
22:00 - 23:59 +500% Refinenement

21.04.2019
10:00 - 13:00 +200% Item Drop (2nd Battle)
15:00 - 18:00 +180% gamble option event (chance for better runes)
19:00 - ItemGiveAway (1x Experience Chocolate 3H)
22:30 - 23:00 +50% Item Upgrade
23:00 - 23:59 +75% money drop in document 80

22.04.2019
00:01 - 23:59 +130% Quest Money
09:00 - 11:00 +250% Item Drop (Instance 79)
15:00 - ItemGiveAway (10x Master Formula, 10x Potion of Fortune, 5x Tinctures)
17:00 - 18:00 +75% money drop in document 80
18:30 - 19:30 +500% Magic Item Drop (Instance 75)
21:00 - 22:30 +500% Rare Magic Upgrade (Blue ==> Yellow Options)
21:00 - 23:00 +650% Refinenement
22:30 - 23:00 +60% Item Upgrade

mpcforum.jpg

Gralem za starych czasow w 4story na pl'u ok. 2010r. Chcialem wrocic ale nowa forma gry obrana przez gameforga kompletnie do mnie nie trafila... i te p2w ktore zreszta od zawsze bylo... Szukalem alternatywy i znalazlem wlasnie ten serwer. Stare 4story do ktorego chcialem wrocic, jak na tak wiekowa gre bardzo duzo graczy online - w ostatni weekend padl wynik ponad 1000 graczy online.

Co do samej gry i spolecznosci:

- bylem w szoku gdy pytalem o rozne aspekty gry np. gdzie expic, jak zarabiac to otrzymywalem szepty w ktorym byly mi przypominane te fragmenty gry (na czacie ogolnym piszemy po angielsku). Wiec moge ocenic ze spolecznosc nie jest toksyczna

- początkowe lvl sa najtrudniejsze ze wzgledu na brak dobrego eq, później gra jest o wiele latwiesza i przyjemniejsza gdy mamy juz eq +11

- jak naltawiej zarobic na malym lvl? Mysle ze wydropiemie lez bogini ktore mozna sprzedac za ok 500srebra sa dobrym rozwiazaniem. Ja swoj pierwszy gold zarobilem otwierając te lzy gdzie dropilem tynktury ktore chodza na rynku po 800srebra - 1 gold.

Powazny zarobek jest okolo 55 lvl gdzie mozna chodzic na druga bitwe gdzie dropimy formuly mistrza, eliksiry szczescia itp. Tylko tutaj potrzebne jest eq minimum +16

- najoplacalniej jest robic misje czasoprzestrzeni na 19, 29, 39... lvl gdy kilka poziomow awansujemy.

Slyszalem rowniez ze warto tez robic tajne dokumenty ale tej mechaniki jeszcze nie rozumiem xd

- wszystkie ukepszacze mozna dropic w grze lub kupywac za punkty bonusowe ktore dostajemy za zabicie mobkow. Dzieki temu kazdy jest w stanie miec dobre eq nie zwazajac na p2w. Oczywiscie platnosci tutaj tez sa ale one tylko przyspieszaja rozwoj postaci lecz jak pisalem wyzej do wszystkiego mozna dojsc samemu

- polska paczka jezykowa w oficjalnym downloadzie a na forum serwera dostepny rowniez do pobrania dubbing po polsku. W takiej sytuacji kazdy jest w stanie pograc i czuc sie komfortowo

Serdecznie polecam. 

Dopiero lvl'uje (46 lvl) ale szukam gildi lub grupki polskich graczy aby moc milej spedzac czas. Gram w krolestwie Derion. Moj nic to TrolleQ ?

Edytowano przez Look_At_Me

butonu.png

Polski Top Server - server GTA SA:MP

https://www.top-server.tk

ak47.png

Nie polecam, dłuższy czas już nie grałem i po zalogowaniu patrze a moje konto zostało kompletnie wyczyszczone dodam że miałem hasło na 10 znaków w tym duże litery i cyfry, w grze też miałem ustawiony  kod bezpieczeństwa. Oczywiście nikomu nie podawałem hasła, a na koncie grałem tylko ja, więc kto jak nie administracja? Ostatnio widziałem, że latała po różnych forach baza danych z loginami i hasłami. O poziomie i umiejętnościach graczy na tym serwerze lepiej się nie wypowiadać bo trudniej zabija się moraye na 1lv niż niektórych graczy. Ogólnie są lepsze serwery niż ten skorumpowany ancient min. 4vision.

wrocilem do gry dalej jest dobre community  mozna grac po polsku z dubbingiem i nie  ma zadnych nowych trybow tylko klasyczny RPG z upgradem polecam :) 

Tworzymy coś pięknego, chcesz pomóc stworzyc klasyka Mt2 pisz :) 

Ja jak najbardziej POLECAM👊

Serwerek ogarniętyludzi jagdyby ktos pytal cala masa gdzie sie nir pójdzie pełno osob.

Co do community jest bardzo ogarnięte co chwilke ktos chcial pomoc czy też nie było problemu z podpowiedzia gdzie odac misje itp..

Polaków w grze jest bardzo duzo praktycznie większość  osob jakie spotykam to Rodacy.

Brak lagow jakichkolwiek gra jest stabilna i płyna 👊

Także serdecznie zapraszam bedzie wiecej osob do grania razem 👊👊👊

SWIFTCORE.Pllogo.pngSWIFTCORE.PL

1.13.2:96_ok_hand:

Tak z innej beczki pytanie, czy dla wieloletniego gracza Metina nie będzie trudne ogarnięcie 4story? Kiedyś nawet grałem parę razy na globalu jakoś w 2010/2011 roku, dużo się zmieniło od tamtego czasu? 🙂 

apBVFJp.png

Dnia 7.04.2020 o 23:25, ChanellMaciek33 napisał:

Tak z innej beczki pytanie, czy dla wieloletniego gracza Metina nie będzie trudne ogarnięcie 4story? Kiedyś nawet grałem parę razy na globalu jakoś w 2010/2011 roku, dużo się zmieniło od tamtego czasu? 🙂 

Nowe 4Story będzie stosunkowo trudne - jak każda nowa gra. Ale jeśli grałeś w 2010/2011 roku to 4Ancient jest właśnie rekreacją tamtych starych czasów i nie powinno sprawić ci to żadnego problemu. Jest dużo graczy/gildii, którzy są chętni pomóc 🙂

mpcforum.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...