Skocz do zawartości

Szukam człowieka lub ludzi do stworzenia serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem dorosłą zarabiającą osobą i poszukuje poważnej współpracy w stworzeniu prywatnego serwera metin. Co potrzebuje : 

- Stworzenie serwera od podstaw, wgrywanie plików, modeli broni czy zbroi, wyglądu miast itd. 

- Stworzenie strony pod serwer - może być gotowiec byle nie było luk 

- Stworzenie Team Speak'a i zadbanie o szatę graficzną Team Speak'a

- Stworzenie forum IPB, napisanie regulaminów itd - choć na upartego mogę zrobić to sam

- Zabezpieczenie serwera, strony, Team Speak'a itd. Nie może być luk , błędów ani bugów itp. 

Jednym słowem potrzebny mi dobry technik który zna się na rzeczy i nie odwali tzw. "Fuszerki". 
Praca ze mną to przede wszystkim profesjonalizm. Nie ma miejsca na błędy, wszystko musi być zrobione od początku do końca. 

Jeśli ktoś się zdecyduje podpisujemy umowę o dzieło - czyli zlecam zrobienie projektu za który pracownik dostanie odpowiednie - wcześniej umówione - wynagrodzenie. Lub % udział w zyskach serwera. 

W zależności od umiejętności może to być kilka osób gdzie każda zajmuje się czymś innym. 
Do projektu mogą zgłaszać się również youtuberzy bo bez reklamy też nie ma co się ruszać. Za reklamę serwera tudzież serię odcinków również wypłacam pieniądze. 

Do projektu będzie potrzebna również osoba która będzie zajmowała się serwerem - Game Master. Takiej osobie również mogę miesięcznie wypłacać pieniądze. 

Reasumując - mam plan, jestem wieloletnim graczem, chcę stworzyć coś konkretnego co może zebrać naprawdę dużą ilość  graczy. Mam wizję serwera i potrzebuje osoby / osób która/e stworzy/ą serwer od podstaw. Ja na stronie technicznej się nie znam. Miałem już kiedyś swoje serwery niestety tamten wspólnik który był technikiem odszedł z branży na zawsze. 

Chętne osoby proszę o kontakt w prywatnej wiadomości. 
Proszę o kontakt tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie z którymi można będzie podpisać umowę. Proszę nie kłamać odnośnie wieku bo wyjdzie to przy podpisywaniu umowy. 
Szukam zdecydowanych, konkretnych, odpowiedzialnych i poważnych osób. Osobom które naprawdę nie znają się na rzeczy proszę sobie odpuścić.

Ceny i propozycje proszę podawać w prywatnej wiadomości

Pozdrawiam, Michał. 

W dupie mam to co Ty myślisz , rozumiemy się ? Mnie obchodzi to co ja myślę. 
A Twoje zdanie mnie tak je...ie że zaraz dojdę . 
PEACE \m/

5 godzin temu, AnichilatoRR napisał:

- Stworzenie forum IPB, napisanie regulaminów itd - choć na upartego mogę zrobić to sam

Idzie się dogadać, referencje mogę wyłsać na PW, wystarczy napisać.

Ekspert w dziale Metin2

6 godzin temu, AnichilatoRR napisał:

- Stworzenie Team Speak'a i zadbanie o szatę graficzną Team Speak'a

- Zabezpieczenie Team Speak'a itd. Nie może być luk , błędów ani bugów itp. 

Do projektu będzie potrzebna również osoba która będzie zajmowała się serwerem - Game Master. Takiej osobie również mogę miesięcznie wypłacać pieniądze. 

Referencje na PW

• Aive zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Szukam człowieka lub ludzi do stworzenia serwera   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...