Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

4Death-mt2.pl [Dedyk][4Fun/PvP]


Dils

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Spoiler

 

    

 

7pxaiDg.png

Przewidziany start serwera 05.10.2018 godzina 18:00!

Oferujemy  miłą atmosferę oraz postaramy się stworzyć miejsce do którego będziecie wracać.

 

m1lqewo.png

 

 

BFN63Qa.png

 

v2s3Tlr.png

i3tLpoL.png

 

Maksymalny poziom : 250

Typ serwera : [4FUN]/[PVP]

FanPagehttps://www.facebook.com/4Deatheu-Rework-308591129917659/

6/7 bony : Tak

Klasowe 6/7 bony : Nie

Królestwa : Jinno oraz Shinso

Maksymalne Statystyki : 125 pkt

Otrzymanie  Umiejętności : Po osiągnięciu 5 poziomu otrzymujemy misję, dzięki której wybieramy naszą Profesje.

 

System PZ

PZ (Punkty Zabić) - Waluta serwerowa, dzięki której możemy kupić wspomagacze typu - Rosa PŻ, Runy i inne

Zdobędziemy z mobów w m1 w postaci Pergamin Śmierci (+1000PZ).

Panel Boczny

 

aDiEvv8.gif

- Szybka Zmiana Ekwupunku

- SwitchBot 

- Podgląd Bonusów

- Kosz na zbędne itemy

- Aktywacja Dopalaczy

- Magazyn

 

Umiejętności Pasywne

 

Zabójca -kHqN3pv.gif- Totem

Pomogą nam usprawnić naszą postać, dodając dodatkowy bonus na ludzi.

 

Runy 

 

spRb5YQ.gif

Każda z nich dodaje nam jeden bonus na :

- Odporność na Miecze (5%)

- Odporność na Dwurękę (5%)

- Odporność na Sztylety (5%)

- Odporność na Strzały (5%)

- Odporność na Wachlarze (5%)

- Odporność na Dzwony (5%)

 

Kamienie Duszy

F7HidZt.gif

 Na serwerze nie zabraknie nowych kamieni duszy :

- Kamień Duszy ŚR +25% średnich obrażeń

- Kamień duszy UM +10% do Obrażeń Umiejętności

- Kamień duszy Człeka +15 % Silny Przeciwko Ludziom

 

Rosy

1o5BoLW.gif

Na serwerze znajdziemy nowe rosy takie jak :

- Rosa siły +20 siły

- Rosa Zręczności +20 Zręczności

- Rosa Inteligencji +20 Inteligencji

- Rosa Życia +10.000 Punktów Życia

 

Pierścienie 

rNVfGkO.gif

Pierścienie wspomagające nas w walce z innymi graczami, dające bonus :

- Pierścień Zjawy - +15 % Odporności na Wojowników oraz Ninje

- Pierścień Siły Woli - +15% Odporności na Sure oraz Szamana

- Pierścień Potęgi - + 12 do inteligencji, siły oraz zręczności 

- Amulet Halloween - 10 % na krytyczne uderzenie , Silny przeciwko ludziom 10% oraz Obrażenia umiejętności 10

 

Wierzchowce

UC1tYdE.gif

Wierzchowce ze specjalnymi bonusami umila wam grę na serwerze. 

whsxSh0.png

Arena PVP - Specjalna arena stworzona do walki miedzy graczami .

 

nNDVt6r.png

Odbywać się będą co najmniej raz w tygodniu , poniżej przedstawię dwa  eventy.

Szukanie GM'a

Oraz

Event OX 

Xiw5aiD.png

System VIP to dodatkowa funkcja na naszym serwerze , która umożliwia nam zdobycie przedmiotów VIP , przedrostka 

oraz dodatkowego bonusu na ludzi .

Poniżej przedstawię Ekwipunek VIP

 

pjrZjAa.png

1WWBySq.png

9cNjpQ1.png

w1lnmq8.png

 

0OHrhBu.png

 

wQxkNXe.png

 

RGnBSE6.png

GB281gR.png

[HA]Dils - Właściciel serwera

[HA]Ambasador - Współwłaściciel serwera

[T]Leon - Technik serwera

Radeon - Pomocnik Administracji 

 

 

Weryfikacja

 

6KDWUGY.jpg

 

 

 

 

 

 

 

official logo.png

Strona_glowna.png

Rejestracja.png

Klient.png

Arena_PVP.png

  • Aive zmienił(a) tytuł na 4Death-mt2.pl [Dedyk][4Fun/PvP]
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

czarna elfica slodka asia - te same screeny. Na weryfikacji widać więcej NPC których nie ma w prezentacji. 
W prezentacji nie ma również jakiegoś expowiska ani setów zbroi czy broni tudzież biżuterii. 
Na pewno trzeba będzie coś zdobyć, wydropić, zabić bossa żeby zrobić najlepszy set - tego w prezentacji też nie ma. 
Na SS'ach te zbroje VIP wyglądają jakby bugowały twarz postaciom - dziwnie to wygląda i szczerze niezbyt ładnie. 
4fun / PvP a tworzycie coś takiego jak VIP gdzie ktoś dostaje bonus na ludzi, lepszą zbroje i jakiś przedrostek - dlaczego tego nie można wygrać? Skoro to 4fun / pvp to powinna być taka opcja, kolejny serwer niby 4 fun a jednak pay2win? No proszę was.... No chyba, że jest opcja zdobycia przedmiotów VIP w grze ale wątpię... Nie kazdy chce płacić. 

W prezentacji błędy, robione na szybko, zapewne zaleje nas fala bugów w grze - oczywiście wpadnę zerknąć co to za serwer ale szczerze podrasujcie prezentację bo słabo to wygląda. 

Edit : jeszcze zdjęcie weryfikacyjne zrobione w jpg ... Boże....o.O

W dupie mam to co Ty myślisz , rozumiemy się ? Mnie obchodzi to co ja myślę. 
A Twoje zdanie mnie tak je...ie że zaraz dojdę . 
PEACE \m/

Opublikowano
8 minut temu, AnichilatoRR napisał:

czarna elfica slodka asia - te same screeny. Na weryfikacji widać więcej NPC których nie ma w prezentacji. 
W prezentacji nie ma również jakiegoś expowiska ani setów zbroi czy broni tudzież biżuterii. 
Na pewno trzeba będzie coś zdobyć, wydropić, zabić bossa żeby zrobić najlepszy set - tego w prezentacji też nie ma. 
Na SS'ach te zbroje VIP wyglądają jakby bugowały twarz postaciom - dziwnie to wygląda i szczerze niezbyt ładnie. 
4fun / PvP a tworzycie coś takiego jak VIP gdzie ktoś dostaje bonus na ludzi, lepszą zbroje i jakiś przedrostek - dlaczego tego nie można wygrać? Skoro to 4fun / pvp to powinna być taka opcja, kolejny serwer niby 4 fun a jednak pay2win? No proszę was.... No chyba, że jest opcja zdobycia przedmiotów VIP w grze ale wątpię... Nie kazdy chce płacić. 

W prezentacji błędy, robione na szybko, zapewne zaleje nas fala bugów w grze - oczywiście wpadnę zerknąć co to za serwer ale szczerze podrasujcie prezentację bo słabo to wygląda. 

serwer jest czysto pod pvp. wchodzisz robisz eq i się bijesz. niema bossów/metinów z których cokolwiek dropisz. Co do pay2win proszę zobacz sobie nowe serwery sensuala,surka też pay2win. VIP będzie możliwy do zdobycia z - OX,Szukanie GM które będą się odbywać codziennie więc? + konkursy.

Opublikowano
10 minut temu, .Androidek. napisał:

serwer jest czysto pod pvp. wchodzisz robisz eq i się bijesz. niema bossów/metinów z których cokolwiek dropisz. Co do pay2win proszę zobacz sobie nowe serwery sensuala,surka też pay2win. VIP będzie możliwy do zdobycia z - OX,Szukanie GM które będą się odbywać codziennie więc? + konkursy.

Wchodzę dostaje 250 lvl? Przecież jest napisane, że po wbiciu 5 lvla dostaje do rozdania skile. Więc gdzie dalej mam wbić 250? Widzisz gdyby ktoś się przyłożył wiedziałbym o co chodzi a nie wiem. 

W dupie mam to co Ty myślisz , rozumiemy się ? Mnie obchodzi to co ja myślę. 
A Twoje zdanie mnie tak je...ie że zaraz dojdę . 
PEACE \m/

Opublikowano
2 minuty temu, AnichilatoRR napisał:

Wchodzę dostaje 250 lvl? Przecież jest napisane, że po wbiciu 5 lvla dostaje do rozdania skile. Więc gdzie dalej mam wbić 250? Widzisz gdyby ktoś się przyłożył wiedziałbym o co chodzi a nie wiem. 

skille wybiera się na start. poziom startowy to 245, 250 dobijasz w m1 na psach.

Opublikowano

Nie polecam LOL ile ty razy to postawisz xD tutaj nikt grał nie będzie bo dawałeś ludziom NAVI za grosze czyt 20ZŁ PSC xD

A Co do 

3 godziny temu, .Androidek. napisał:

serwer jest czysto pod pvp. wchodzisz robisz eq i się bijesz. niema bossów/metinów z których cokolwiek dropisz. Co do pay2win proszę zobacz sobie nowe serwery sensuala,surka też pay2win. VIP będzie możliwy do zdobycia z - OX,Szukanie GM które będą się odbywać codziennie więc? + konkursy.

To zapraszam do swojego tematu tam macie serwer bez PAY TO WIN I przestańcie sponsorować takich pajacy.

Opublikowano
39 minut temu, KozakCryy napisał:

Nie polecam LOL ile ty razy to postawisz xD tutaj nikt grał nie będzie bo dawałeś ludziom NAVI za grosze czyt 20ZŁ PSC xD

A Co do 

To zapraszam do swojego tematu tam macie serwer bez PAY TO WIN I przestańcie sponsorować takich pajacy.

dziecko moje drogie to że mama jest poza domem nie znaczy że możesz o tej godzinie siedzieć przy pc. :)
Pełny skład teamu jest wypisany nie jesteśmy surkami czy sensualami żeby się kryć co serwer pod innym nickiem. CJ'ta niema w teamie chcieliśmy odkupić od niego fanpage oraz pliki ale nie sprzedał. Jak nie wierzysz spytaj kret'a czy sponsoruje tego 4death'a :) tutaj niema sponsora. Jeżeli będziesz dalej próbował się kłócić mogę ci pokazać wszelkie dowody że CJ'ta niema w teamie jeżeli by ktoś miał wątpliwości czy CJ't jest w teamie piszcie na moje GG:
51113171 

Pozdrawiam.

Opublikowano
1 godzinę temu, R.o.b.c.i.o napisał:

nie może nikt zrobić zwykłego 4fun z max niebianki, trytony i bez jakiś run? xD

 

no cusz powodzenia, niezly technik leonXD

Ta, bym mógł ale misie nie chce 

Powodzenia Dominik ;)

Opublikowano
5 minut temu, Lajk™ napisał:

Ta, bym mógł ale misie nie chce 

Powodzenia Dominik ;)

Dzięki, ale to nie mój serwer. ja tu tylko pomagam technicznie i wiem że w teamie niema na 100% CJ więc tylko przyszedłem tutaj wyjaśnić parę płaczących osób. pokazujących że poziom niektórych użytkowników mpcforum ciągle spada na pysk.
Co do serwera Client pojawi się jutro ok 13-15 +/- wraz ze skanem.

Opublikowano
11 godzin temu, .Androidek. napisał:

Dzięki, ale to nie mój serwer. ja tu tylko pomagam technicznie i wiem że w teamie niema na 100% CJ więc tylko przyszedłem tutaj wyjaśnić parę płaczących osób. pokazujących że poziom niektórych użytkowników mpcforum ciągle spada na pysk.
Co do serwera Client pojawi się jutro ok 13-15 +/- wraz ze skanem.

Czemu na tym forum są prawie same ameby, ktoś coś komentuje i zaraz że płaczemy hejtujemy dzieci boże ogarnijcie dupki ok?.

Nie wiesz ile mam lat to na chu* się wypowiadasz z jakimiś śmiesznymi obelgami czyt. dzieci i te twoje inne wypociny.

Jak pisałem nie polecam SERWER POD IS ELO .

Opublikowano
1 godzinę temu, KozakCryy napisał:

Czemu na tym forum są prawie same ameby, ktoś coś komentuje i zaraz że płaczemy hejtujemy dzieci boże ogarnijcie dupki ok?.

Nie wiesz ile mam lat to na chu* się wypowiadasz z jakimiś śmiesznymi obelgami czyt. dzieci i te twoje inne wypociny.

Jak pisałem nie polecam SERWER POD IS ELO .

Nie wiem po czym sadzisz ze serwer jest pod IS skoro, zbroja VIP daje 5% wiecej na magie XDD A Bron 10wiecej srednich typie xD Utkaj leb jak nie grales na serwerze i nie masz normalnych argumentow xD Tyle w temacie.

 

Co do serwera, polecam. Odkad nie ma CJ serwer sprawuje sie swietnie i o wiele lepiej sie gra. Nowi administratorzy na 100% beda zajmowac sie serwerem i bedzie wiele eventow.

 

Opublikowano
1 godzinę temu, KozakCryy napisał:

Czemu na tym forum są prawie same ameby, ktoś coś komentuje i zaraz że płaczemy hejtujemy dzieci boże ogarnijcie dupki ok?.

Nie wiesz ile mam lat to na chu* się wypowiadasz z jakimiś śmiesznymi obelgami czyt. dzieci i te twoje inne wypociny.

Jak pisałem nie polecam SERWER POD IS ELO .

no ziomek nie wiem czemu są takie AMEBY jak ty które płaczą. wypowiedź wyżej mogłeś uargumentować jakoś. CJ'ta niema w teamie 
Ale dobrze. ty komentujesz? przejrzyj sobie dokładnie co piszesz o każdym serwerze udostępnionym w "Prezentacje" tutaj. nie polecam nie polecam przykłady?
Faeris/averion oraz teraz 4Death więc nie wiem ale tutaj trochę śmierdzi hejtem od ciebie radziłbym się umyć albo kupić jakąś zabaweczke do ściskania bo widać że chcesz podkreślić swoją agresje pisząc z tabem. Pierwsze wszystko sobie przeanalizuj zobacz co i jak wyłap kto jest w teamie. Ponieważ twoje zachowanie wskazuje na jakiś wiek około 14-16 lat czyli jeszcze "Dziecko".
Pozdrawiam.
PS. Przejrzałem sobie twój profil i z twoich 13 postów- 12 to nieuargumentowany hejt przyjacielu. :) 1 post to tylko polecenie jakiegoś 4fun'a.

Opublikowano

Zagrałem i .... Zawiodłem się. 

Plusy : 

- Handlarze są obok siebie chociaż niektóre NPC nie działają, nie wiem po co one... 

- Szybko wchodzą bonusy na BS

- Całe eq jest faktycznie gotowe pod pvp na +9 za niską cenę

Minusy : 

- pytam się admina po co te ebonity, złota, perły - a to tak dla ozdoby ...

- miał być drop z psów jakiś tam punktów zabić - nie ma dropu... Kilkadziesiąt spotów i zero, nic. 

- na serwerze już latają pupilki administracji w zbrojach VIP, dam sobie rękę uciąć, że nie z ISu bo nawet przedrostka nie mają

- NPC nie działają

- Bronie, zbroje, biżuteria - bonusy kosmiczne, zerowy balans, każda postać idzie na przeszywające uderzenie i atak z miecza, zagrałem SURA BM i nie mam szans z nikim. 85% odporności na magię, ŚMIECH

- Team Speak'a brak, ma być jutro albo pojutrze... 

- Na forum i stronie luki, śmiało można bugować IS - nawet oni sami tego nie wiedzą

- Tych opcji wyboru setu broni czy zbroi i samych  zbroi, broni, biżuterii - tyle najebane, że nie wiem w co ręce włożyć, przesadzone jak cholera

- Admini piszą na ogólnym : "A ten jaki szybki xDDDD, cicho nie zapeszaj :x, lOOOOl XDD" - administracja to chyba dzieci... Zero profesjonalizmu i autorytetu 

- Cała administracja uradowana - 100 graczy online, faktycznie dojechany target docelowych graczy jak cholera... 

- Nie zrobisz uniwersalnego EQ na wojnę gildii bo jest zbyt dużo bonusów, 2x na klasę w zbroi, w broni, kamienie , reszta absów.... No kuźwa od kiedy tak lekko da się Szamanem Smokiem Sure BM pokonać. Bez przesady.... Ja uderzam magią a ten z przeszywki wali. BEZSENS

 

 

Serwer mało zbalansowany, nie ma co robić, po 2 godzinach biegania bez celu po m1 nie mam co robić. nawet 100 ludzi nie ma, niby zadbali o jakąś reklamę ale nic to nie da. Za dużo błędów i bugów. Kolejny niedopracowany serwer który nic nie daje, puścili byle by był. 
Sam już nie zagram i nikomu nie polecam 

Ps. Jak chcesz założyć konto do gry musisz potwierdzić maila - śmiech na sali. 

 

W dupie mam to co Ty myślisz , rozumiemy się ? Mnie obchodzi to co ja myślę. 
A Twoje zdanie mnie tak je...ie że zaraz dojdę . 
PEACE \m/

Opublikowano
45 minut temu, AnichilatoRR napisał:

Zagrałem i .... Zawiodłem się. 

Plusy : 

- Handlarze są obok siebie chociaż niektóre NPC nie działają, nie wiem po co one... 

- Szybko wchodzą bonusy na BS

- Całe eq jest faktycznie gotowe pod pvp na +9 za niską cenę

Minusy : 

- pytam się admina po co te ebonity, złota, perły - a to tak dla ozdoby ...

- miał być drop z psów jakiś tam punktów zabić - nie ma dropu... Kilkadziesiąt spotów i zero, nic. 

- na serwerze już latają pupilki administracji w zbrojach VIP, dam sobie rękę uciąć, że nie z ISu bo nawet przedrostka nie mają

- NPC nie działają

- Bronie, zbroje, biżuteria - bonusy kosmiczne, zerowy balans, każda postać idzie na przeszywające uderzenie i atak z miecza, zagrałem SURA BM i nie mam szans z nikim. 85% odporności na magię, ŚMIECH

- Team Speak'a brak, ma być jutro albo pojutrze... 

- Na forum i stronie luki, śmiało można bugować IS - nawet oni sami tego nie wiedzą

- Tych opcji wyboru setu broni czy zbroi i samych  zbroi, broni, biżuterii - tyle najebane, że nie wiem w co ręce włożyć, przesadzone jak cholera

- Admini piszą na ogólnym : "A ten jaki szybki xDDDD, cicho nie zapeszaj :x, lOOOOl XDD" - administracja to chyba dzieci... Zero profesjonalizmu i autorytetu 

- Cała administracja uradowana - 100 graczy online, faktycznie dojechany target docelowych graczy jak cholera... 

- Nie zrobisz uniwersalnego EQ na wojnę gildii bo jest zbyt dużo bonusów, 2x na klasę w zbroi, w broni, kamienie , reszta absów.... No kuźwa od kiedy tak lekko da się Szamanem Smokiem Sure BM pokonać. Bez przesady.... Ja uderzam magią a ten z przeszywki wali. BEZSENS

 

 

Serwer mało zbalansowany, nie ma co robić, po 2 godzinach biegania bez celu po m1 nie mam co robić. nawet 100 ludzi nie ma, niby zadbali o jakąś reklamę ale nic to nie da. Za dużo błędów i bugów. Kolejny niedopracowany serwer który nic nie daje, puścili byle by był. 
Sam już nie zagram i nikomu nie polecam 

Ps. Jak chcesz założyć konto do gry musisz potwierdzić maila - śmiech na sali. 

 

Co do minusów>
1. kolczyki ebonitowe, złote i perłowe wystarczy dobrze pomyśleć aby ich użyć.
2. drop będzie poprawiony dziś w nocy
3. tylko youtuber + widzowie
4. to jest serwer pvp.
6. teamspeak będzie jutro
7. trzeba dobrze wybierać
8. Daj Dowody a nie puste słowa.
9. Każda klasa w dobrym eq jest zbalansowana

Co do graczy online jak na taką reklame jaką mieli serwer nie wypadł źle. bez youtuberów 100 online nie jest złym wynikiem patrząc na to że serwer jest także serwerem pod czyste PvP.


Co do aktywacji konta nie trzeba aktywować konta aby się zalogować do gry. jedynie trzeba aktywacje aby zalogować się do strony. 
Co do dziecinności administracji
Pomoc(ja)- radeon lat 19
Ambasador lat 19
Leon lat 19
Dils - główny własciciel lat 23

Opublikowano
1 godzinę temu, AnichilatoRR napisał:

Zagrałem i .... Zawiodłem się. 

Plusy : 

- Handlarze są obok siebie chociaż niektóre NPC nie działają, nie wiem po co one... 

- Szybko wchodzą bonusy na BS

- Całe eq jest faktycznie gotowe pod pvp na +9 za niską cenę

Minusy : 

- pytam się admina po co te ebonity, złota, perły - a to tak dla ozdoby ...

- miał być drop z psów jakiś tam punktów zabić - nie ma dropu... Kilkadziesiąt spotów i zero, nic. 

- na serwerze już latają pupilki administracji w zbrojach VIP, dam sobie rękę uciąć, że nie z ISu bo nawet przedrostka nie mają

- NPC nie działają

- Bronie, zbroje, biżuteria - bonusy kosmiczne, zerowy balans, każda postać idzie na przeszywające uderzenie i atak z miecza, zagrałem SURA BM i nie mam szans z nikim. 85% odporności na magię, ŚMIECH

- Team Speak'a brak, ma być jutro albo pojutrze... 

- Na forum i stronie luki, śmiało można bugować IS - nawet oni sami tego nie wiedzą

- Tych opcji wyboru setu broni czy zbroi i samych  zbroi, broni, biżuterii - tyle najebane, że nie wiem w co ręce włożyć, przesadzone jak cholera

- Admini piszą na ogólnym : "A ten jaki szybki xDDDD, cicho nie zapeszaj :x, lOOOOl XDD" - administracja to chyba dzieci... Zero profesjonalizmu i autorytetu 

- Cała administracja uradowana - 100 graczy online, faktycznie dojechany target docelowych graczy jak cholera... 

- Nie zrobisz uniwersalnego EQ na wojnę gildii bo jest zbyt dużo bonusów, 2x na klasę w zbroi, w broni, kamienie , reszta absów.... No kuźwa od kiedy tak lekko da się Szamanem Smokiem Sure BM pokonać. Bez przesady.... Ja uderzam magią a ten z przeszywki wali. BEZSENS

 

 

Serwer mało zbalansowany, nie ma co robić, po 2 godzinach biegania bez celu po m1 nie mam co robić. nawet 100 ludzi nie ma, niby zadbali o jakąś reklamę ale nic to nie da. Za dużo błędów i bugów. Kolejny niedopracowany serwer który nic nie daje, puścili byle by był. 
Sam już nie zagram i nikomu nie polecam 

Ps. Jak chcesz założyć konto do gry musisz potwierdzić maila - śmiech na sali. 

 

 Dużo racji masz, trochę bardziej to ogarnąć i spoko serwer by był :) 

1 godzinę temu, .Androidek. napisał:

Co do minusów>
1. kolczyki ebonitowe, złote i perłowe wystarczy dobrze pomyśleć aby ich użyć.
2. drop będzie poprawiony dziś w nocy
3. tylko youtuber + widzowie
4. to jest serwer pvp.
6. teamspeak będzie jutro
7. trzeba dobrze wybierać
8. Daj Dowody a nie puste słowa.
9. Każda klasa w dobrym eq jest zbalansowana

Co do graczy online jak na taką reklame jaką mieli serwer nie wypadł źle. bez youtuberów 100 online nie jest złym wynikiem patrząc na to że serwer jest także serwerem pod czyste PvP.


Co do aktywacji konta nie trzeba aktywować konta aby się zalogować do gry. jedynie trzeba aktywacje aby zalogować się do strony. 
Co do dziecinności administracji
Pomoc(ja)- radeon lat 19
Ambasador lat 19
Leon lat 19
Dils - główny własciciel lat 23

Ty to sam sobie zaprzeczasz. Is mają "tylko youtuber + widzowie" ,a później piszesz "bez youtuberów 100 online". Zamiast pisać długie wypociny to trochę pomyśl.

Opublikowano
10 godzin temu, JamboMambo napisał:

 Dużo racji masz, trochę bardziej to ogarnąć i spoko serwer by był :) 

Ty to sam sobie zaprzeczasz. Is mają "tylko youtuber + widzowie" ,a później piszesz "bez youtuberów 100 online". Zamiast pisać długie wypociny to trochę pomyśl.

co do tego sprawdziłem tego youtubera i on miał tylko 8 widzów. Więc tak do błedu się przyznaje ale dowiedziałem się o tym po fakcie jak już napisałem ten post w edycji wpisałem o youtuberze.

Opublikowano

Mnie nie obchodzi, że youtuber ma super zbroję pod filmik. Niech kręci to sobie na innym kanale a nie dostaje eq z dupy od adminów i nie mogę spokojnie sobie psów bić bo on i jego koledzy latają i mnie zabijają. Co to za youtuber? Tak się kręci filmy?

Jak mam użyć kolczyki ebonitowe skoro nie ma ich w grze? W każdej możliwej biżuterii zrobiłem puste miejsca pod złota, ebonity itd. Wszystko co chciałem włożyć do biżuterii wyświetlało się na czerwono czyli nie było opcji i możliwości włożenia do nich czegokolwiek. 
Co do waszego wieku no właśnie go widać. Ten jeszcze nastoletni wiek nie nadaje się dawania autorytetu i pracy na wysokim poziomie. Równie dobrze mogliście postawić ten serwer na hamachi. 

Te przetopy dla ozdoby. Team Speak jakoś na dniach. No może jakiś dungeon będzie. Coś tam dodamy. Dobra pomyślę bo mam dużo opcji. Dobra to się naprawi. To jest profesjonalizm? 
Czemu Virtual, Glador czy inne serwery stoją tak długo? Bo to są profesjonalne osoby które miały pomysł na grę i zrobiły dzieło sztuki. Bez bugów, błędów, wszystko przemyślane, zbalansowane. 
Mieliście beta testy - taka informacja widnieje na waszej stronie - a mimo to i tak bubel na bublu jest. To co to za testy? 
Albo jest pierdolnięcie z rozmachem albo nie. Jak pisałem wcześniej słaba prezentacja, co za tym idzie mało wyświetleń, mało ludzi. Ile wam ten serwer pociągnie? 
Konkurs szukanie GMa albo OX - i co ja mam po mapie latać i was szukać? To jest konkurs? Inne serwery są na znacznie wyższym poziomie i dają lepsze eventy. I mają graczy. 
Myślicie, że nie miałem własnych serwerów? Miałem... nawet po 800 ludzi online. Wyszedłem z inicjatywą żebyście coś zrobili to zlewka poleciała. 
A teraz będziecie mieli po 50 osób online, niesamowity serwer. 250 lvle expiące na psach z których i tak gówno leci. 
Bez odbioru. 

 

 

Edit: O proszę, jak się pięknie serwer rozwija. Nawet was dosować nie muszą 

alejazda.png

W dupie mam to co Ty myślisz , rozumiemy się ? Mnie obchodzi to co ja myślę. 
A Twoje zdanie mnie tak je...ie że zaraz dojdę . 
PEACE \m/

Opublikowano
1 godzinę temu, AnichilatoRR napisał:

Mnie nie obchodzi, że youtuber ma super zbroję pod filmik. Niech kręci to sobie na innym kanale a nie dostaje eq z dupy od adminów i nie mogę spokojnie sobie psów bić bo on i jego koledzy latają i mnie zabijają. Co to za youtuber? Tak się kręci filmy?

Jak mam użyć kolczyki ebonitowe skoro nie ma ich w grze? W każdej możliwej biżuterii zrobiłem puste miejsca pod złota, ebonity itd. Wszystko co chciałem włożyć do biżuterii wyświetlało się na czerwono czyli nie było opcji i możliwości włożenia do nich czegokolwiek. 
Co do waszego wieku no właśnie go widać. Ten jeszcze nastoletni wiek nie nadaje się dawania autorytetu i pracy na wysokim poziomie. Równie dobrze mogliście postawić ten serwer na hamachi. 

Te przetopy dla ozdoby. Team Speak jakoś na dniach. No może jakiś dungeon będzie. Coś tam dodamy. Dobra pomyślę bo mam dużo opcji. Dobra to się naprawi. To jest profesjonalizm? 
Czemu Virtual, Glador czy inne serwery stoją tak długo? Bo to są profesjonalne osoby które miały pomysł na grę i zrobiły dzieło sztuki. Bez bugów, błędów, wszystko przemyślane, zbalansowane. 
Mieliście beta testy - taka informacja widnieje na waszej stronie - a mimo to i tak bubel na bublu jest. To co to za testy? 
Albo jest pierdolnięcie z rozmachem albo nie. Jak pisałem wcześniej słaba prezentacja, co za tym idzie mało wyświetleń, mało ludzi. Ile wam ten serwer pociągnie? 
Konkurs szukanie GMa albo OX - i co ja mam po mapie latać i was szukać? To jest konkurs? Inne serwery są na znacznie wyższym poziomie i dają lepsze eventy. I mają graczy. 
Myślicie, że nie miałem własnych serwerów? Miałem... nawet po 800 ludzi online. Wyszedłem z inicjatywą żebyście coś zrobili to zlewka poleciała. 
A teraz będziecie mieli po 50 osób online, niesamowity serwer. 250 lvle expiące na psach z których i tak gówno leci. 
Bez odbioru. 

 

 

Edit: O proszę, jak się pięknie serwer rozwija. Nawet was dosować nie muszą 

alejazda.png

Co do 
Youtuber dostaje eq od gm-- Dostał VIP'a a nie gm ekwipunek jest z VIP'a
kolczyki ebonitowe itp zostaną całkowicie usunięte
Co do wieku- Jakoś ja tutaj nie pluje jadem tylko ty.
Betatesty- tak betatesty były wyeliminował się te większe błędy pod PVP co do dropu tutaj zawiedli i nietrzeba się z tym kryć drop został naprawiony wczoraj o 23:00
Pierdolnięcie z rozmachem- No niewiem co do tej prezentacji nie ja robiłem ale zdanie twoje zgodze się że prezentacja wypadła słabo chociaż grafika była kupiona u "DAAV"
Eventy- Te eventy co były na 4deathu to są innych nie wprowadzali.
50 osób online- patrz że nie każdy gra 24/7 w metina. oraz sporo osób zostało zbanowanych z powodu bota.
250 lvle expiące na psach- nie expią lecz dropią pergaminy z których zdobywa się 1.000 punktów zabójstw.

Co do ddos- tak ddosowali ale my nie bosman czy faeris czy inny avalter że kupuje się biedną maszyne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...