Skocz do zawartości

Asus widmo, wybór laptopa

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 354 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Asus vivobook R520UA

Ten model jest dostepny tylko w 1 sklepie internetowym, na stronie asusa też nie ma żednego modelu oznaczonego R520. Wiecie o co tu chodzi? Chyba nie jest to stary model do ma procesor 8gen i jest na gwarancji producenta

https://www.x-kom.pl/p/451649-notebook-laptop-156-asus-vivobook-r520ua-i5-8250u-8gb-256ssd-win10.html

Przy okazji jeśli ktoś ma jakieś przydatne info na temat tego, czy bardziej warto wybrać ten czy huawei matebook d i5-8250/8gb/256ssd to będę wdzięczny, na papierze różnią się chyba tylko ilością portów i wymiarami

Pani Kasia

Huawei ma lepszą matryce ips. Jeśli liczy się dla ciebie dobra jakość obrazu to wybierz Huawei.

Autor tematu Napisano (edytowany)

Dzięki za szybką odpowiedź, matryca ips jest dużym plusem. A wiesz może jak jest z trwałością huawei i asusów? Huawei jest stosunkowo nowe na rynku więc nie ma wielu opinii w Internecie, a w zasadzie najbardziej zależy mi na tym, żeby nowy laptop popracował wydajnie bez opóźnień przez kilka dobrych lat ewentualnie po rozszerzeniu ramu czy dysku. No i trochę mnie zastanawia to że nie ma nigdzie indziej tego modelu asusa, czy mogę założyć, że recenzje vivobooków s15 czy fx albo r549 będą się odnosiły do tego lapka bo jest jakąś modyfikacją? Nie jestem specjalistą a może osoby, które bardziej siedzą w temacie będą się orientować w tym nazewnictwie

Edytowano przez Żabant
Literówka

Pani Kasia

Huawei MateBook D 15.6" i5-8250U/8GB/256GBSSD/Win10 
Wykonanie aluminiowe i lepszej jakości matryca IPS. Moim zdaniem również lepszy wybór od Asus.

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 354 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...