Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MocnyPolaczek

Problem z klientem

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Witam

Mam problem z aktualizacją/pobieraniem

Od nowego patcha chciałem zaktualizować klienta niestety pobierał mi się z prędkością 8kb/s. Pomyślałem, że to przez serwery jednak następnego dnia było tak samo. Odinstalowałem lol'a i chciałem zainstalować ponownie, lecz luncher pobierał mi się z prędkością 5kb/s. Zrobiłem test internetu i download wynosił 150mb/s

Jakieś porady ?

Sugerując się, że Launcher ściągał się z neta, to próbowałeś ściągnać cokolwiek innego? Poza Launcherem?

Spróbuj w zaporze dodać do wyjątków lige.

Autor tematu Napisano (edytowany)
3 godziny temu, xOstateczny napisał:

Sugerując się, że Launcher ściągał się z neta, to próbowałeś ściągnać cokolwiek innego? Poza Launcherem?

Spróbuj w zaporze dodać do wyjątków lige.

ściągałem co innego i ładnie wszystko pobierało się (w tym samym czasie) ;)Oprócz klienta

i jak mam dodać to do zapory ?

Edytowano przez MocnyPolaczek

Dnia 1.10.2018 o 18:46, MocnyPolaczek napisał:

ściągałem co innego i ładnie wszystko pobierało się (w tym samym czasie) ;)Oprócz klienta

i jak mam dodać to do zapory ?

Jeśli wszystko inne ściąga się ekstremalnie szybko,a tylko liga legend jest blokowana, to troche dziwne.

Prawdopodobnie coś jest nie tak z łączem leagueoflegends <-> twój internet, więc spróbuj napisać ticketa do supportu

Dnia 2.10.2018 o 19:40, xOstateczny napisał:

Jeśli wszystko inne ściąga się ekstremalnie szybko,a tylko liga legend jest blokowana, to troche dziwne.

Prawdopodobnie coś jest nie tak z łączem leagueoflegends <-> twój internet, więc spróbuj napisać ticketa do supportu

Widziałem na "pandach", że to nie tylko ja mam taki problem, więc raczej to rito kochane gejms ma coś nie tak :(

19 godzin temu, MocnyPolaczek napisał:

Widziałem na "pandach", że to nie tylko ja mam taki problem, więc raczej to rito kochane gejms ma coś nie tak :(

Tak zauważyłem że na reddicie też zaczęły pojawiać się podobne posty. No to teraz nic tylko czekać, możliwe że do końca tygodnia naprawią, nawet szybciej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1531489
Użytkowników: 1200440
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: lowfti
Okienko zamknie się za 5 sekund...