Skocz do zawartości

Komputer do botów metin2

HarryPotter:*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, chciałem sie zapytać czy ktokolwiek z tego forum składał kompa stricte dla botowania? 
Jeżeli tak to jakie miał specyfikacje? albo jakie byłyby minimalne dla 12-18 metinów chodzących cały czas

#edit

w tym dziale to chyba za rok odpowiedz dostane xD

Edytowane przez HarryPotter:*

• Aive zmienił(a) tytuł na Komputer do botów metin2

A kogo obchodzi sprawdzanie wymagań gry ??  Sam sobei sprawdź ile wymaga taki bot RAM i pomnóż przez ilość botów. Kup kompa z taką ilością RAM. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

no to to akurat sie domyśliłem ale największym problemem będzie chyba procesor, moj i7 4790k na 4,4ghz uciągnie 18-24 klienty ale nie wiej jak by to wyglądało w przypadku tańszych procków, moze seria fx albo stare xoeny? wiadomo ze wtedy procek nie uciagnie np pamieci 2400mhz tylko bedzie to ~1600 chyba ze zainwestuje w cos lepszego ale zalezy mi zeby to jak najtaniej wyszło ^_^

To już pozostaje w twojej gestii by sprawdzić na forach gry,   zwykle tam podają podstawowe konfiguracje serwerów wiec nie problem dostosować ją dla siebie.

Słabszy procesor wcale nie znaczy że nie obsłuży tyle ile masz , równie dobrze np aktualny procesor może obsłużyć 50 a słabsze procesory jak Xenon czy lepszy od niego Operton też tyle samo.

Z tego co mi kiedyś nudził znajomy średnio należy przeznaczyć na stabilny  serwer minimum  4 Gb RAM przy chyba 4 CH .  
Licząc optymalnie powinieneś mieć minimum 64 Gb RAM na 16 serwerów po 4 CH.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

• Aive zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Komputer do botów metin2   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...