Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Minecraft Forge - jak przypisać więcej ramu dla serwera?


Dvnkii_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam taki problem.
Zrobiłem mały serwer z modami na serwerze FORGE 1.12.2.
Aby przypisać sobie RAM (bo podczas nagrywania kolega mówił że miał lagi) wkleiłem do notatnika taką linijkę:
java -Xmx2048M -Xms2048M -jar minecraft_server1.12.2.jar nogui
i zapisałem jako start.bat, ale nie poszło więc cofnąłem i dałem taka, ale do forge:
java -Xmx2048M -Xms2048M -jar forge-1.12.2-14.23.4.2705-universal.jar nogui

I nie zadziałało bo pisze ,,Unable to.. (coś tam)"
Mam:
Windows 7 SP1 Ultimate (64 bit)
8 GB RAMu
AMD FX(tm)-8300 Eight-Core Processor
GTX 1050

javę mam najnowszą (Java 8 Update 181)
Chciałbym zwiększyć ten RAM bo by się przydało :/

Opublikowano

Po pierwsze - nie wiem jakie to lagi lecz jeżeli kolega podczas nagrywania miał lagi to najpewniej wina jest po jego stronie

Po drugie 

javaw -XmxRAMm -XmsRAMm -jar "ścieżka dostępu do Minecraft.exe"

 

Opublikowano
14 godzin temu, AlexsanderARG napisał:

Po pierwsze - nie wiem jakie to lagi lecz jeżeli kolega podczas nagrywania miał lagi to najpewniej wina jest po jego stronie

Po drugie 


javaw -XmxRAMm -XmsRAMm -jar "ścieżka dostępu do Minecraft.exe"

 

do serwera forge a nie do minecraft 8|

  • Marosking zmienił(a) tytuł na Serwer Minecraft Forge - jak przypisać więcej ramu dla serwera?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...