Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czarna Tapeta Po Wyłączneiu Komputera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Kiedy wyłączam komputer i go na nowo włączam to mój pulpit jest czarny. (wtf?) Jest na to jakaś rada?? Mam chyba zainstalowanego SP3, bo mi Lost Planet Extreme Condition : Colonies Edition niechodzil :/ Proszę o pomoc

Chyba się nic nie stanie, jak trzy dychy strace!

Opublikowano

Przeskanuj komputer, możliwe że to sprawa wirusów.

Mnie kiedyś zmieniały tapete na zółtą. A następnego dnia zmieniły mi na You have been hacked! xD

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Opublikowano
:) dzięki za pomoc -sik dla Ciebie

Chyba się nic nie stanie, jak trzy dychy strace!

Opublikowano

A jaki kolor tapety masz normalnie? Jeśli też czarną, to sprawdź, czy włącza ci się explorer.exe (menadżer zadań > Procesy)

Opublikowano

Tak explorer.exe włącza mi się. To dobrze czy źle :D ?

Chyba się nic nie stanie, jak trzy dychy strace!

Opublikowano

Jeszcze zależy to od tapety którą ustawiłeś, czasami nie ustawiłeś tapety prosto z przeglądarki? Adres obrazka mógł się zmienić i nie może wyszukać Ci tapety lub nie masz od początku włączonego Internetu i nie pobiera Ci danych o tapecie. Spróbuj ściągnąć zapisać tapetę na komputer, umieść ją w jednym folderze, ustaw i pod żadnym pozorem nie zmieniaj miejsca położenia tego folderu. Sprawdź rezultat.

 

@Up'y

Wypierdalać fachowcy co potrafią napisać tylko "format kompa". Sami kurwa sformatujcie sobie dysk żeby wypierdzielić tego Metina.

A jaki kolor tapety masz normalnie? Jeśli też czarną, to sprawdź, czy włącza ci się explorer.exe (menadżer zadań > Procesy)

Jakby mu się nie włączał proces explorer.exe to nie zobaczyłby kompletnie niczego(czcionek, paska itp.) mądralo.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

@2up

Mało możliwe bo komp nie ściąga za każdym razem tapety , tak jest tylko na niektórych komórkach że jeśli zmienisz nazwe obrazka , bądź folderu w ktorym sie znajduje to ci zmieni tapete

Wiem ze tak na kompie nie jest bo na lapie mam tapete z neta a tam czasem internetu ni ma

Ja polecam przeskanowac , nawet doctorem spyware

Opublikowano

Ja tak jak wykryto, ze mam nieorginalny windows... musialem odinstalowac aktualizacje windowsa ;)

 

Miałem to samo - ten napis pojawił się w prawym dolnym rogu - co dziwne mam orginalny system Oo Zmieniło się to gdy wyszedł sp2 na viste bądź przez to że zmieniłem kompozycje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...